bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 65.
  Öyleydiyse de ne değişir?

  Sorununuz ne biliyor musunuz? Siz insanları yaptıkları işlerle değil, inançlarıyla değerlendiriyorsunuz. Sizin için yeryüzündeki en iyi insan müslüman değilse en adi insan demek. Sizin için en sağlam kurguları oldukça kaliteli bir üslupla yazan yazar sizin fikrinizde değilse aslında başarısız ve kalitesiz demek.

  Sizin için bir insanın değeri dinle ölçülüyor. Ancak uyanın! Böyle bir dünya yok. Bir insan iyi bir insansa iyidir. Bu kadar basit. insanların inançları sizi zerre alakadar etmez, etmemeli. Ediyorsa bu sizin pek de zekayı kullanma yetisine, akla, sahip olmadığınızı gösterir.

  insanların özel hayatlarına burnunuzu sokmak yerine kendinizi daha iyiye götürün.
  ... tekibozukkulaklik
 2. 64.
  ne zaman entry girmeye kalkışsam küfür kullanmamaya özen gösteriyorum ama arkadaşlar böyle mal oğlu mallar oldukça kendimi tutamıyorum. ulan aq salağı senin başındaki adam müslümanda ne oluyo ? ne faydası oldu ne yararı oldu sana bugüne kadar mal beyinli seni
  ... juer
 3. 63.
  kimse atalarının yolundan gidip, atalarının sürüyle saçmalık ve yanlış içeren dinlerine uymak, atalarının inancının penceresinden yaşama bakmak, atalarının inançlarının ve öğretilerinin tutsağı olmak zorunda değildir. ama ne yazık ki atalarının öğretileriyle yapılandırılıp, beyinleri dogmalara bağımlı duruma getirilen, atalarının kendilerine biçtiği rolü oynayan tipler bunu bir türlü anlayamıyorlar.
  2 ... sisli bir gece
 4. 62.
  Dindar olsaydı memleketi için hayatını feda etmez, cukkayı düşünürdü.... Görüyoruz "inançlı" geçinen üçkağıtçıları.
  3 ... dinsiz kitapsiz kafir
 5. 61.
  şükürler olsun.

  ya dinciyim deyip milleti sikseydi?
  1 -4 ... la fondoten
 6. 60.
  yobaz olmasında.
  3 ... timur cengiz hulagu
 7. 59.
  Zaten kimse dindar olmak zorunda değildir. Belirli bir dönemden sonra, dincilerin halini görüp din hakkında düşüncelerini değiştirmiş bile olabilir, dinciler ve cemaatciler vesayetten kurtulmamış olan zatlardır.
  1 ... gezi parki direniscisi
 8. 58.
  eğer değilse iftira, eğer ateistse gıybettir diyip susalım. olsa ne, olmasa ne?
  ... shadow fiend
 9. 57.
  meslier’in kitabına düştüğü notlarla ilgili entry’mi arayıp bulmakla uğraşamam yine. çok isteyen varsa bulurum... fakat atatürk’ün en azından hayatının son dönemlerinde (son 10 yıl) müslüman olma olasılığı çok düşüktür, hatta yoktur.
  ... ortambozan
 10. 56.
  atatürk ateisttir kimse kıvırmasın
  2 -1 ... radikal kemalist