1. 1.
    platformda aylardır girilerde ortaya çıkan üzücü çarpıcı gerçektir. atatürkü sevmeyen orospu çocukları başlıkları açılıyor girilerde anamıza avradımıza küfürler ediliyor bu zibidiler çaylakta olmuyo. bizdemi ana avrat hakaret edelim sizin seviyenize düşelim lan. evet..
    -3 ... cihaner
  2. 2.
    Biz biribirimize saygı göstermedikçe, tahammül etmedikçe, sevmedikçe iki yakamız bir araya gelmez. Bir müslüman siyasi görüşünden dolayı başka bir müslüman kardeşine sayıp sövüyorsa aldanıyor. Sevapları olduğu gibi karşı tarafa gidiyor haberi yok. Yetmedi onun günahlarını yükleniyor yine haberi yok.
    ... gazeloglu
  3. 3.
    Şimdi, benim canımı sıkan şu: Bazı kendini bilmezler, bütün dindarların ve imanlıların Erdoğan'dan yana olduğunu düşünüyorlar. Ben, Atatürk'ü seven ve ona saygı duyan, imanı yerinde bir insanım. Sonra gelip de bana dinsiz veya ateist veya imansız dersen, benim canım buna çok sıkılır ve tepkimi de gösteririm.

Siz ateist olacaksınız diye kimse sizin gibi olmak zorunda değil. "Başım secceye gidey." deyip de Erdoğan'ı peygamberden de öte (hâşâ) görenler de var bu ülkede.

Aklınızı başınıza devşirin, sınırlarınızı iyi bilin.
    2 -1 ... invader23
  4. 4.
    dindarlar cahildir, dinsizler zekidir gibi bir genellemenin sonucudur.
    ... allison reynolds
  5. 5.
    ailesinden edep terbiye almamış kişiliği bozuk hapçı tiplerin yaptığı eylemdir. evet..
    -1 ... cihaner