1. 1.
  selanik dogumlu olmasından mütevellit süregelen durum/vaziyet.
  4 -70 ... vegan straight edge
 2. 2.
  düz mantıklı düşük zekalı insanların düşüncesidir.
  15 ... hardkeyboard
 3. 3.
  o halde nuri şahin ve hamit altıntop ta türk değildir. almandır.
  12 ... eski futbolcu
 4. 4.
  atatürk'ün, 1881 yılında selanik kenti osmanlı idaresi altında iken doğduğunu ve türk kökenli olduğunu bilmeyen troll söylemi. bu karakter, batı trakya'da bugün yaşayan türklere de "yunan" der.
  18 -1 ... zarbut
 5. 5.
  hitler'de avusturya doğumlu idi ancak; alman menfaaiti için katliamlar helezonilerine girişti. zira; iki millet de, cermen ırkından ileri geliyordu.

  selanik osmanlı'nın iskan politikası dahilinde türk nüfus gönderdiği yerlerden biri idi, bu mustafa kemal'i yunan yapmaz! kaldı ki esasen selanik bir makedon kentidir. güney makedonya denir hatta.
  7 ... angry man
 6. 6.
  şu düşüncede ki arkadaşların düşünce yapısı şudur. "ulan bu adam çıkmış bir millete önderlik etmiş şimdi bizim götünü yaladığımız ingilizi, yunanı bu memleketten kovmuş bu adam nasıl kovar bizim götünü yaladıklarımızı ben de onun yunan olduğunu dinsiz olduğunu söylerim"

  işte tam olarak böyle düşünen arkadaşların hezeyanlarıdır. yunan olsa ne olur arkadaş adam ben bugün dinimi rahat rahat yaşayıp, bayrağımı selamlayıp, ezanımı dinleyebiliyorsam onun önderliği sayesindedir. yunan olsa ne olur , olmasa ne olur. senin gibi göt oğlanı olmadığı kesin.

  başlığı açan için dip not: şimdi siktir git.
  8 ... adli vaka
 7. 7.
  yunan bile olsa, türkiye cumhuriyeti için savaşmış, türk cumhuriyetini kurmuş, armağan etmiştir.
  3 -2 ... sanirim herhalde muhtemelen
 8. 8.
  tabi tabi. insan nerede doğarsa o milletten olur zaten. mesela başlığı açan şahsın anası çinde doğum yapsaydı bu şahıs kesin çinli olurdu. malum doğum yeri demek milliyet demek. boşuna sosyologlar falan uğraşıp duruyorlar millet tanımı için. sözlüğümüzde o denli zeki yazarlar var ki? hemen millet tanımını yapıp kurtulmuşlar. nerede doğarsan anan da baban da o yeri istila eden milletin çocuğudur. yani aynı mantıkta türkiyede sadece türkler vardır çünkü burada doğmuşlardır. amerikada yalnız amerikalılar vardır. yunanistanda sadece yunanlar vardır. filistinliler de aslında yahudidir. çünkü israil kuşatmasında/istilasında.
  düzeltme: imla
  ... milatelcisi
 9. 9.
  selanik'in osmanlı topraklarında olduğunu ve orada türkler yaşadığını bilmeyen zavallı cahillerin ortaya attığı yalandır.
  2 ... aglaya ivanovna
 10. 10.
  tarih bilgisi kıytırık tarih konulu dizilerden ibaret olan şahsın sıçımıdır.
  -1 ... killing loneliness