bugün

maalesef bir tane rakamla 1 tane yoktur.
bildiğim kadarıyla sadece tokyoya camiye
yardım amaçlı para göndermiş
türkiyede bir tane yok. gerçekten çok yazık..
Yunan ordusunun yıktığı Mihalıççık Camiini Atatürk kendi cebinden ödeyerek yeniden yaptırmıştır mesela. Hani keşke Yunan galip gelse diyen tiplerin çok sevdiği Yunan var ya onların yıktığı cami.
Cami ölü yatırımdır ata sonuna kadar haklı git okul yaptır daha sevap lı.
muhtar ben tamirattan bahsetmedim sıfırdan bir tane yaptığını göster bana?

tanım : 1 tane bile yapılmayan camidir. insan bir tane de yapar bizde ulan adam yapmış derdik.
Tamirat değil yeniden inşa yıkıldı diyoruz hasar gördü demiyoruz.
hakaretle değil tanımla cevap vereceksiz.

tanım : araştırmalara göre olmayan camidir.
Var mıdır yok mudur hiç araştırmadım. Çünkü yapıp yapmamasının hiçbir önemi yok.
Zerre önemi yok yani.
Türkiye'deki tüm camilerdir. Ülkenin banisi olarak bütün kurumlar ve kuruluşlar gibi camilerimiz de Atatürk sayesinde bizimdir ve bizim kalacaktır.

Allah'ım: evli kadına yavşayan Abd aşığı sevdası, Bop'çu pırasa bıyık sevdası ve sair siyasal islam sevdası yalan dolana inanmayı mı gerektiriyor, anlamıyorum. Sen bilir, sen görürsün; benim aklım almıyor. Rahmeti gazabını aşan yalnız Sensin. Ben öyle bilir öyle iman ederim; ama bu herifler sen'den gayrısına tapınıyor mudur nedir? Aklım bi' türlü almıyor. En değer verdiğim insana bile böyle dese birisi, validelerine iyi! dileklerimi iletirim; ancak bu tayyipistler'i anlamak çok güç.
Yani ülkenin fabrikaya okula ihtiyacı var iken cemaati dolduramayacak yeni ve şatafatlı camiler inşa etmek yerine. 1924 ve 1935 yılları arasında gerek Atatürk gerek inönü gerek CHP kabinesi yıkılmış hasar görmüş bir sürü cami için kendi paraları ile bir onarım çalışması yürütmüştür.

Herkes cebinden para koymuş ve inşa etmiştir ülkenin mabetlerini. En masraflı işlerden bazılarını da Atatürk cebinden vermiştir.

Halk yaralarını sarar iken okullar camiler fabrikalar bağlar bahçeler tarlalar lazımdı. Ve ilk Cumhuriyet hükümeti kendi ceplerinden harcamak pahasına her işe koşturdu.
Millet savaştan çıkmış hastalıktan açlıktan kırılıyor
Gidip show amaçlı parayı betona mı gömseydi.

Şarlatan dincilerde bak hele.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.