1. 1.
  türklerin atasına türkler karar verir, kürtlere bu konuda söz hakkı yoktur. tutmadıysa tutmadı, bazen yanlış kararlar alındığının farkına varınca verilen sözler tutulmayabilir. atatürk kürtlerin ne kadar yapışkan varlıklar olduğunu biliyormuş.

  türk ve kürt kelimelerinin harflerine bakın. ne kadar kıskanç insan yığınlarıdır şu kürtler !!

  edit : sanki kürtler konuşarak anlaşıyor. pkk nedir ? siyaset yaptırıyorsunuz şurda ya. atatürk asil bir insandır. bunu malafattan başka birşey almayan aklınıza sokun !!
  2 -1 ... dkomnenos
 2. 2.
  (bkz: küfür etmek sözlük kurallarına uygun mu lan)
  (bkz: anten)
  ... kayip
 3. 3.
  bu bağlamda sen ve senin gibilere göre kürtlerin atası kimdir o vakit? amerikan yalakası barzani sülalesi mi? "siyasi fahişe" talabani mi? bunlara amca, dayı, amerikaya abi, kardeş yalakalığı yapan leyla zana mı? yaşı geçkin olmasına rağmen, içeri girip çıktığı için burs alma hakkını yitirdiği halde burs almaya devam eden, yakalandığında ben türkleri çok severim, elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım diye altını dolduran apo mu? bedirhan aşireti mi? hilaafet kaldırıldı aramızdaki bağda sona erdi diye ingiliz yardımıyla kardeşi kardeşe kırdıran şıh said mi? yüzyıllardır kaçakçılıkta, uyuşturucu ticaretinde, koruculuk sisteminde kürt insanını sömüren ağalarınız mı? kim sen ve senin gibilerin atası bi söyle de bilelim! yoksa sen ve senin gibiler de üstümüze kalacaksınız allah muhafaza.
  2 ... editor
 4. 4.
  Türk : Misakı milli sınırları içerisinde yaşayan ve kalbinde türk bayrağı taşıyan herkestir. Hepiniz türksünüz. Önce bunu bir algılasak.
  ... ni sd