1. 1.
  üst edit: yüklenen fotoğrafların yıllarca silinmediği hizliresim sitesinde sadece birkaç saat önce yüklediğim 2 fotoğraf silindi. neden acaba? silinen fotoğrafların ikinci dalgası: https://i.hizliresim.com/2aaNrO.png atatürk ün tek hatası bütün yobazları asmamasıydı

  --

  kemalistlerin bilinçaltlarında mustafa kemal'i adolf hitler gibi biri olarak gördüklerini kanıtlayan bir cümle. yoksa bir insanın başka bir insandan katliam beklentisi olamaz. çeşitli örnekler için ekşi sözlükte yaptığım 1.5 saatlik araştırmalar sonucu buna dair edindiğim entryler;

  https://i.hizliresim.com/qvvr4q.png

  https://i.hizliresim.com/g66ykb.png

  https://i.hizliresim.com/9nnevr.png

  ekşi sözlükten örnekler vermemim sebebi şu, ekşi sözlük türkiye'nin en seviyeli, en elit ve en düzgün(yazı kalitesi bakımından) platformu. orda kemalistlerin en modern geçinenlerinin fikirlerini gösteriyorum ki size gerisini siz tahmin edin. hele bu uludağda, twitterda falan bunlardan kat kat fazlası yazılıyor.

  öncelikle kemalistler müslümanları yobaz diye tanımlamışlar. peki soruyorum size kemalistlerin yobazlık kıstası nedir? (bkz: kemalistlerin yobazlık kıstası)

  bunlar 28 şubat sürecinde başörtülü kızlara yobaz diyerek zulmetmişlerdi. bu sizin aklınızda, kemalistlerin kimlere yobaz gözüyle baktığıyla ilgili bir fikir oluştursun. yani yobazdan kasıtları bütün sünni müslümanlardır. kemalistler hepsinin asılmalarını istiyor.

  bakın ben müslümanım, osmanlıcıyım. mesela bana ''yavuz sultan selim'in en büyük hatası neydi'' diye sorsanız, asla ama asla kemalistlerin dediği gibi ''bütün alevileri kesmemesiydi'' demem. çünkü bilirim ki yavuz'un böyle bir misyonu, görevi yoktur. asla da olmamıştır. yavuz sadece isyan eden alevileri kesmiştir, normal aleviyle hiçbir sorunu yoktur.

  ama kemalistler ataları mustafa kemal'de sanırım ''yobaz doğramak'' gibi bir misyon görüyorlar ki, ondan böyle bir beklentileri var. ''tamam yaptın, neden tamamına erdirmedin'' gibi bir sitem var adamlarda.
  13 -16 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  bunların derdi allah ile.

  şayet iman etmiş olsaydı ataturk'e de kin duyarlardı.

  muhabbetleri en büyük imansiz onu gördükleri içindir.

  yarin oburgun ataturk'e dusman daha büyük bir imansız çıksın, ataturk'u anında satar bunlar.
  9 -7 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 3. 3.
  yılanın başı kesilince ölür sandık. bir başı kestik 2 baş çıktı.
  7 -1 ... uzay muhtari
 4. 4.
  çakal yobazların akıllarınca kemalistlere gol atmak maksatlı kullandıkları haklı tezdir.

  ilk önce şu yobaz olayını bir izah edelim: (bkz: yobaz tabirinin tartışmaya açık olmaması)

  ikincisi, len siz daha düne kadar "mustafa kemal yüz bin hoca astı" demiyor muydunuz? hayırdır, plağı neden değiştirdiniz?

  ben "astığı yirmi hocayı say, kalan 99.980 hocayı astı sayacağım" derdim, sesiniz çıkmazdı. ben "sait kürdi, abdülhakim arvasi, süleyman hilmi, bunlar ta osmanlı zamanında nam yapmış alimler (yobazlar) değil miydi? yüz bin hoca asılırken bunlar neden pas geçildi? asılacak kadar itibarları yok muydu?" derdim, "cevab" veremezdiniz. bakıyorum yola gelmişsiniz. aferin...

  üçüncüsü, evet bu husus atamızın en büyük hatasıdır. dünya üzerinde tüm büyük devrimler bol bol kan dökerek, halk düşmanı şeytanların kafası kırılarak yapılmıştır. bizde ise yukarıda saydığım isimlerden de anlaşılacağı üzere, yobazların ağababaları bile sağ bırakılmıştır maalesef. hiç değilse bunların hakkından gelinseydi, sonra şakirtleri halkı ifsad ederek cumhuriyete, rejime olmadık suikastlar düzenleyemezdi.

  dördüncüsü, o kadar adam asmadı da ne oldu? boklu badeli götünüzden türlü yalanlar uydurup, astığını iddia ettiniz. assaydı bari yalancı durumuna düşmezdiniz.
  7 -6 ... rumeli71
 5. 5.
  dinci vesayetçilere koyan açıklamadır efendim yazık...
  sizin başı açıklara zulüm etmenizden daha iyi bir durumdur bu olay...
  2 -6 ... tarkan filmindeki ahtapot
 6. 6.
  Sözde Cumhuriyeti getiren m.k.a nın tüm Türk halkına gelen bir başkan olduğunu iddia etmek kadar da saçma bir zihniyeti olan Kemalistler sonra sizden Atatürk'ü sevmenizi ve lider olarak görmenizi bekler. Atatürk bu ülkenin başına gelen fikirleri insanların canı pahasına ödettirmeye çalıştığı bir liderdir. Fikirleri,inançları için insanları öldürüp Ortamlarda fikirler ölmez diyeceksin kim bilecek.
  3 -4 ... irradiance
 7. 7.
  ışıd zihniyetli bir laftan bile anlamayacak dinci vesayet yanlılarına az bile yapılmıştır evet.
  2 -3 ... tarkan filmindeki ahtapot
 8. 8.
  teknik olarak hitleri haklı görüyorum. masada ve meydanda kaybettirildiği için kara propogandanın kurbanı oldu ve şimdi bir öcüden farksız. öteki taraftan baktığında siyonizmin, evangelizmin geldiği nokta ve yaptıkları da ortada. ama hitler kötü.

  güçlü olan kazanır, kazananın borusu öter. buraya geleceğiz.

  işin bizi ilgilendiren boyutlarına gelince dönemi, dönemin şartlarıyla incelemek gerekir.

  kurtuluş amacıyla osmanlıda kurulan cemiyetlere ve fikir akımlarına bakalım.

  ingiliz muhipleri cemiyeti: vahdettin, damat ferit, ali kemal, molla said.
  istedikleri ingiliz himayesine girmek.

  kürt teali cemiyeti:elazığ-bitlis yöresinde kürt özel vilayeti istemekte. hoca dediklerince desteklenmekte propogandaları yapılmakta.

  bunların yanında amerikan mandası isteyenler. ve arkalarında gene sultanlık. gene halifenin sarıklı vaizleri.

  burada bir virgül koyup bu hocaların - yani şuan yobaz dediklerimizin - meşreplerine bakalım. anadolu coğrafyasından ve arap yarımadasından yüzlerce yıl evvel çıkan islam ve tasavvuf büyükleriyle aralarındaki farkları görelim.

  hacı bektaş velilerden, mevlanalardan, yunus emrelerden said kürdilere, molla saidlere, şeyh hidayetullahlar, esad erbili hazretler.

  ve bunlar alim diye adlandırılan hocalar. kerametlerle göğe çıkarılanlar. üfürükçüden farksızlar.

  tüm bunlar göz önüne alındığında o hocaların asılmasından daha doğal bir şey yok. kurşuna da dizilebilirlerdi. ümmetleriyle birlikte yokta edilebilirlerdi. çünkü şarlatanlık ve vaizlikti sadece yaptıkları.
  tıpkı şimdilerde kötü olan sizin eski hocanız gibi. 100 yılda bir arpa boyu yol gidemedi bu biatınız.

  evet asılmışlardır. 10-15 tir sayısı. 10.000-15.000 olmalıdır. ne yazık ki olamamıştır.

  28 şubat sürecinden de bahsetmişsin fakat bu siyasi tetikçilik beni ilgilendirmiyor.

  başta dediğim gibi güçlü olanın borusu ötüyor ve bu yirmi yıl sizlerin borusu ötüyor. bütün mesele bu.
  7 -1 ... just call me alpha
 9. 9.
  Bir kere kemalistlere sinirlenip atatürk'e saldırmak embesilliktir.

  Böyle yaparsanız başkası da fethullah gülen, adnan oktar, ışid gibilerine bakıp islama saldırır.

  Her zümrenin bir alt kesimi vardır ve en çok bu eğitimsiz, cahil alt kesimlerin sesi çıkar. Bu tarz çıkıntıları cımbızlayıp insanların önüne "bakın kemalistler ne diyo" veya "bakın müslümanlar ne diyo" diye koymak aymazlıltır. toplumdaki ayrışmayı körüklemekten başka hiçbir halta yaramaz.
  Ekşi sözlük hakkında "en elit, en seviyeli" falan denmiş. Yahu on tane entry yaz 3-4 ay sonra sen de o "elit" yazarlar arasına katılırsın, nihayetinde futbol başlıkları altında birbirine ana bacı söven tiplerin olduğu bir platform ne elitinden bahsediyorsunuz amk.
  2 -2 ... ferdici
 10. 10.
  Yobazlık sadece bizim değil bütün dünyanın başına bela. Sadece Atatürk'ün değil bütün dünyanın güçlü liderlerinin bunları yok etmemesi (idam olarak değil eğitim olarak) bir hata.

  Bugün Elon Musk niyet ettim Tesla'yı Marsa göndermeye demediğine göre o Tesla eninde sonunda Mars'a gidecek.

  Yobazlar sadece insanlığın da değil dünyanın baş belası virüslerdir.

  Bakın en son Yunan yobazı ne demiş yangınla alakalı?
  3 ... scorpioraptor