bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  atatürk havuz oluşturup telefonla iş adamlarını tehdit edip para toplamıyordu. kendisi hediyeyi severdi. helal hoş olsun.
  15 -3 ... kafam bir milyon
 2. 1.
  aferin çocuğum, troll facebook sayfalarından kopyala/yapıştır çok güzel içerik hazırlamışsın. tam bir troll çomar adaylığını başarıyla tamamladın. çıkarken plaketini alırsın kapıdan.

  üç tane bakan ismi say dense, google'ı karıştırırsın. ama sosyal medyada gördüklerinin veya okuduklarının gerçek olup olmadığını internette araştırmak, sorgulamak aklına gelmez. ya da üşenirsin. kafanı çalıştırmaktansa, düşünmeden sorgulamadan inanmak daha kolay geliyor insanoğluna, sen de haklısın çocuğum. bak bu söylediklerimin bilimsel kanıtları var; google'dan ulaşabilirsin dilediğin zaman.

  o yüzden çamur at izi kalsın mantığıyla kahvehane siyaseti yapana kadar; yaşınızın gerektirdiği gibi dijital dünyayı iyi şeyler için kullanmayı deneyin. araştırın, sorgulayın, büyüyün. bu dediklerimi yapın ki ilerde arkanızdan piyon demesinler, insan desinler.

  kapiş?
  19 -5 ... passenger in flames
 3. 2.
  Atatürk'ün serveti olarak bir tek orman çiftliği vardı ve orayı da gidip dinlenmek için kullanıyordu. Şimdiki devlet büyüklerinin olduğu gibi 1250 odalı sarayı yoktu. Başlığı açan angut açtığı fabrikaları yazmış bir de bu fabrikalar ülkeye aittir. Atamız ki öldükten sonra tüm servetini milletine bağışladığı için atamız diyoruz eğer isteseydi ülkeyi kendi üzerine yapardı. Bırakalım bu sululukları.
  17 -1 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 4. 3.
  Atatürk'e laf atan orospu çocukları ülkede her zaman fazla mıydı yoksa yeni mi türedi gerçekten merak içerisindeyim

  Tebrikler altın dildo kazandın artık canın sıkıldıkça götüne sokarsın.
  11 -1 ... atanamayan tarihci
 5. 4.
  Trollüğün bokunu çıkaran yazarcık. Haddini bil çünkü bu kısımda çizgiyi aşıyorsun. Atatürkün servetini nereye bağışladığını ya da milletin parasını yatlara uçaklara saraylara vermediğini biliyoruz değil mi? Adam koskoca Türkiye'yi kurdu bence her şeyi yapsa yeridir. Ama mütevazi bir insan ki o sadece orman çiftliğine sahip. Geri kalanı bağış ya da yardımlarda kullanan bir lider kendisi, kimse bok atamaz.
  10 -1 ... mor kadife
 6. 5.
  3.köprüyü ve Avrupa'ya korku salan havaalanını eklemeyi unutmuşsun amk.
  Onları da yaz listeye.
  3 -1 ... ortamlarin suratsizi
 7. 6.
  Sinan meydan gibi bir tarihçiden o servetin miktarını öğrenebilirsiniz ve o servetin de halka miras kaldığını bilmeyen mal beyanı bir entry.
  10 -1 ... gokkurt
 8. 7.
  arkadaş şu yazıları kopyala yapıştır yapmayın la şuraya.
  savaştan çıkmış bir memlekette bir kişinin bu kadar mal varlığına sahip olabileceğini aklınız alıyor mu sizin?
  ülke komple atatürk'ünmüş yani, istese sürermiş hepimizi öyle mi?
  1 ... zenn lavian
 9. 8.
  ak saray izin olmayan bir alana kaçak biçimde inşa edilmiştir; atatürk'ün serveti bankaya, dolayısıyla türk halkına bağışlanmıştır.

  ayrıca atatürk'ün isviçre ve bilimum başka ülke bankalarında, rüşvet ve hırsızlık/yolsuzluktan edinilen parça parça milyon dolarlık gizli hesapları yoktu. sizi işte böyle hopppppppur hopur hoplatacağız gerçeklerle! teist sen de oradan havlama, kuyruğunu sıkıştırırım senin it!
  24 -3 ... taciturnn
 10. 9.
  Ya varya çok söverim sana öyle böyle sövmem. Bidaha böyle post açarsan troll mroll dinlemem validenle çay içerim.
  10 -1 ... sleepdealer33