1. 1.
    kurtuluş savaşında islam halifesinin 400 bin torunu savaştı diyen sarıklıdır.
    istanbul'dan çarşaf giyip kaçan islam halisefinin torunlarından bahsediyor.
    bu orospu çocukları milleti galeyana getiriyor. millet isyan edince polislerle birlikte palalarla millete saldırıyorlar.
    köprüde askerlere kemerle saldırdıkları gibi.

https://twitter.com/Mesta...tatus/1044470987910258689
    9 -5 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Basurlu götünü tarikat şeyhlerine epeyce badelettirmiş vatan haini sarıklıdır.
    10 -3 ... alkolik oldum
  3. 3.
    bazı konularda haklıdır. yıldırım orduları komutanıyken ingilizlerden çarşaf giyip kaçtığı doğru. ama kurtuluş savaşındaki beyanları uçuk. sıçmış sıvamış.
    1 -8 ... timarli sipahi neferi
  4. 4.
    onun yerine yeşil sarıklı evliyaların savaştığını iddia eden gerizekalıdır.
    3 ... has kemalist
  5. 5.
    (bkz: iddia)
    2 ... fafnir
  6. 6.
    kendi görüşüne uygun resmi tarih üretmek ve empoze etmek konusunda fikir veren bir örnek dahadır. bir resmi tarihte süper kahraman modu varken, öbüründe de hiçbir şey yapmamış gibi gösterilmeye çalışılıyor. tarih dersinde amaç olayları öğretmek, olaylardan artısıyla eksisiyle ders almak değil de, genç dimağlara ideoloji empoze etmekten ibaret olunca böyle sürekli yalpalıyoruz, duvarlara tosluyoruz maalesef.
    1 ... usualsuspects
  7. 7.
    insanımızı dinle kandırmanın kolay olduğunu bilen kişilerin eylemi. işin dramatik kısmı ise bu din tüccarlarına inanacak milyonların olmasıdır.

türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ülkesi olamaz.
    2 ... lagavulinvebazlama
  8. 8.
    zaten en güzel yorumu videoyu paylaşan kişi yapmış:

"siz hiç konuşan penis gördünüz mü? ben gördüm, siz de görün istedim."
    ... rootz
  9. 9.
    içinde kırılıp kalan bir şey vardır.
    1 ... teflon
  10. 10.
    çatır çatır cariye siken padişahları unutup atatürk'e saran sarıklıdır. aptülamit'in girit'i düğün hediyesi olarak yunanistan'a verdiğini de unutur.
    hacı, hoca, sarıklı, şeyh ve muridlerden çocuklarınızı uzak tutun. dini kendiniz öğretin. bu pedofili namussuzlar 9 yaşındaki kız çocuklarıyla evlenebileceğine inanıyor.
    3 ... kafam bir milyon