1. 1.
  Müthiş ve ibretlik olay. Yüce, ulu, devasa, über, süper Atatürkümüz ün ruhu kendisini çağıran bir grubu geçmişte fena terslemiş.
  tanım:Habertürk ekranlarında yayınlanan Tarihin Arka Odası programında Erol Sayanın verdiği beyanat.
  ... otumagen
 2. 2.
  Daha ayrıntılı bilgi için (bkz: http://www.haberler.com/e...-tersledi-4882104-haberi/)
  ... otumagen
 3. 3.
  Ağzınızı yüzünüzü sikmediğine şükredin lan koskoca atatürkü ayağınıza getirtiyorsunuz ibneler.
  4 ... shizi
 4. 4.
  o zaman muhammed'in ruhu da sizi tersliyordur.
  1 -2 ... taciturnn
 5. 4.
  Seni doğuşta eşek tepmiş zaten şaşılacak bir şey yok.
  ... asuregibisurat
 6. 5.
  Sadece dünya için çalışmış vazifesini yapmış ölmüş ve üzerinden 100 yıl geçmiş bir adama sapkınlık derecesinde bağlı olmanın hezeyanı.

  Maneviyat noktasında hiç Ender hiç olan şahsiyetleri tarih kitaplarında bırakmadıkça ve yeri geldiğinde tarih dersinde yad etmedikçe bizim yobazlığımız ve bağnazlığımız bitmez. Atatürk öldü, üzerinden 100 yıl geçti artık kurtulun şu buhrandan. Çağın gerektirdiği gibi ilim ve fen ile meşgul olmak lâzım.

  Eğer bizim için manevi bir şahsiyettir diyorsanız; iman ediyoruz diyorsanız o zaman devlet ve devlete taalluk eden her kurumdan kaldır. Laik bir ülkede yaşıyoruz.

  https://youtu.be/BOm9kSIODxw
  ... lightsaber
 7. 6.
  Sikmemiş dua edin.
  ... frekans
 8. 7.
  Atatürk'ün olmadığı ve bu buhrandan etkilenmeyen tüm ortadoğu'daki müslüman ülkelerin ilim ve fen ile ne kadar meşgul olduğuna yıllardır bizzat şahit olduk arkadaşlar, o yüzden yukarıdaki entry beni ikna etti. Hani bunu okuyan der ki ülke ilerlemek istiyor da Atatürk ve ona duyulan sevgi buna mani oluyor, halbuki diğer islam ülkeleri Marsa gidip geldiler de bir de magmaya inecekler şimdi.

  Ulan daha iki yıl önce fetönün ayaklarını öpüyordun şimdi başkalarına bağlılığı hezeyan diyorsun. Hadi Atatürk bu ülkeyi kurdu senin fetö ne yapmıştı?
  1 -2 ... asuregibisurat