1. 1.
  giydiği türban ve türevi yobaz kıyafetlerle ülkemizin kurucusu ulu önder mustafa kemal in kemiklerini sızlatan yobazdır.

  tek gayesi ülkemizi modern ve çağdaş medeniyetler düzeyine çıkarmak olan ulu önder atatürk siz yobazlar bu ülkeyi yobaz bir ülke haline getirsin diye kurtarmadı. ulu önder yüzyıllardır arap gelenekleriyle yobazlaşan türk toplumunu ıslah etmek için pek çok çalışma ve reform yapmıştır. resmi makamlara gönderilen genelgelerle yurdun en ücra köşelerinde bile müzikli içkili partiler ve balolar tertip edilmiş, güzellik yarışmaları düzenlenmiş kısacası her türlü modern ve çağdaş yaşam teşvik edilmiştir ama bu çağdaşlaşma ve aydınlanma devriminin üzerinden bunca yıl geçmesine rağmen ülkemizde hala yobaz düşüncede olup 1400 yıllık arap geleneklerine bağlı kalan insanları görünce çook üzülüyorum ve atatürk devrimlerinin yeterince başarıya ulaşmadığını düşünüyorum.

  evet türbanlı yobazlar atatürk ülkeyi siz türban yakıp yobazlık yapın diye kurtarmadı kendinize gelin ve kafanızdan o çaputları çıkartıp laik ve çağdaş bireyler olun, laikliğe aykırı davranışlarda bulunup, atatürk ün kemiklerini daha fazla sızlatmayın.
  2 -20 ... 25 eylul 2017
 2. 2.
  (bkz: dog days of/#26667146)
  2 -1 ... rumeli71
 3. 3.
  Sule yuksel senler'in modasina uymus turbanlidir. Cogu kez aciklardan daha dikkat cekicidirler.
  1 -3 ... selia
 4. 4.
  (bkz: hıaa çağdaş medeniyetler çok süper lan)

  etiketler: çağdaş, medeni, uygar, özgür, demokratik, laik, modern.
  3 -1 ... alekta movik movik
 5. 5.
  sosyetik cipli akp yandaş türbanlısı olmayıp taşra ve varoş türbanlısıysa burunları da sızlatır.
  1 -1 ... kilise sarapcisi
 6. 6.
  Siz (xpartisi) 'nin namususunuz oda namussuz olduğuna göre benim için hiçbiriniz yoksunuz .
  1 ... freddiemercury
 7. 7.
  başörtüsü kullanarak dini inancının gereklerini yerine getirebilecekken, (tayt v) üstüne türban takan, ağır makyajlı, işveli ve de cilveli türbanlıdır. kafasındaki türban onun için göndere çekilmiş bayrak, her kapıyı açan anahtardır.
  -2 ... inmyopinion
 8. 8.
  fatih'in kemiklerini sızlatan motor kemalist kadar kötü durumda değildir.
  3 -2 ... vito andolini
 9. 9.
  mustafa kamal'e layik olmayan ve onun izinden gitmeyen yobaz kızımız sanırım çünkü atatürk'ün izinden gidenler genelde şöyledirler; http://dolusozluk.com/dos...b4e531cf1326a0cf476f.jpeg birde şöyle https://pbs.twimg.com/med...B_wZtyJUYAAfx5-.jpg:large şunuda unutmayın 7 den 70 e böyle olmayı gerektirir atatürkçü olmak http://galeri2.uludagsozl...lirim-dogurmam_288769.jpg
  1 -1 ... alpersef
 10. 10.
  hassiktir lan düdük, bence atatürk ün kemiklerini sizin gibi yobazlar sızlatıyor.

  not. atatürkçü filan da değilim.
  4 -1 ... yirtik dondan cikan yazzar