bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    onun bileceği iştir.
    1 -2 ... selowest
  2. 2.
    vah vah iki savaş arası bir gidiverseymis ülke nasılsa kurulurdu arada bir yerde.. e ayrıca sana ne sen gittin mi
    3 -1 ... senil
  3. 3.
    kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. dogrulugu da tartisilir.
    korkuyorum sozluk, yakinda ataturk'un kapali olmamasi diye baslik acacaklar, saclari gozukuyor diye cingar cikaracaklar.
    3 ... serra ivashkova
  4. 4.
    hacı olsa da olmasa da, o atatürk'tür.
    -1 ... zarbut
  5. 5.
    insanların rahatça hacca gidebilmesini sağlamak uğruna gidememesi durumudur.
    1 -2 ... anagapesist
  6. 6.
    evet olmamıştır. allahla onun arasında kalan birşeydir. korkuyorum sözlük. yakında atatürk bizi neden s.kmedi diye başlık açacaklar. hoş, keşke bir ara kalksa yapsa da hepimiz rahatlasak.
    1 ... sevgilim ben manyak oldum
  7. 7.
    (bkz: iyide kime ne)
    ... goglgicisimcigi
  8. 8.
    (bkz: farkındamısınız)
    ... karpuzlu votka
  9. 9.
    atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması ile aynı nedene bağlı nedendir.
    ... kobayashi
  10. 10.
    "benim bir dinim yok ve bazen bütün dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum"
    "ceddimiz(atamız,soyumuzun ilki) bir kurtçuktur sonra o balık olmuş...vs"
    "ahlaksız arap yaverinin(muhammed) kurduğu din ancak çöldeki bir bedeviye uygundur modern türk insanına değil vs..."
    kur'an'ın türkçeye çevrilme sebebi:
    "yıllardır kur'an ezberlemekten beyni sulanmış budalalara dönen türk halkı kur'an'ın modernizme uygun olmadığını anlasın,diye vs"
    atatürk bir müslüman değildi deistti yani sadece tek allah inancı vardı.o çok zeki nerde ne yapması gerektiğini bilen bir siyaset insanı bir liderdir.bu arada ben elhamdülillah müslümanım.ama gerçek budur herkes kendi dinine göre bir atatürk uydurabilir ama atatürk hepsini çok sevdiği türk halkı bilimde ilerlesin diyerekten yaptı.çoğu insan sever çoğu insan sevmez.zorunluluk yoktur.ama sevmiyorum ben bu nedenden dolayı.
    1 -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
kapat