Advertisement

 1. 1.
  doğru duydunuz efendim.

  yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'ün mübarek kıyafetlerini koklayanların katılacağı gerçekliktir. laik devletimizin birçok yerinde o mübarek kıyafetler sergilenmektedirler. koklayınız laik dostlarım. içinize çekiniz o gül kokusunu. biraz anason ve sigara da kokuyor ama herhalde o yerlerde çalışan laik insanlarımız içerlerken sinmiş o koku o kıyafetlere. yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'te sigara kullanırdı, rakı içerdi ancak o temiz bir insandır. o kötü kokamaz. o gül kokuyor.
  5 -6 ... sonlaik
 2. 2.
  canına kurban olduğum adamı senin ülken,ideolojilerin için yaşiyoruz chpliler olarak 68'de kayıb ettiğimiz abilerimizde öyle.
  2 -4 ... ipmkataturk
 3. 3.
  bir şehir efsanesidir. Zambak ya da sümbül de kokuyor olabilir ama bence deniz kokuyor.
  -1 ... dildilpakistan
 4. 4.
  akşam akşam sesli güldürdünüz lan beni, 73 yıldır güve yememesi için sakın naftalin kokuyor olmasın? gidin bir kez daha koklayın
  4 -2 ... odunpazarli 26
 5. 5.
  Fenil etanolden kaynaklanabilir.
  1 ... cezza
 6. 6.
  yok artık dedirtecek başlıktır. duş jeli kullanıyordur abartmayın lan
  ... faraziyonelist
 7. 7.
  peygamber efendimize mahsusdur o dışkısı bile gül kokar ama bu ülkede bazıları peygamber hatta allah olarak ataturku gordugu için normal he he ondan.
  -2 ... adsf
 8. 8.
  doğrudur. keşke o'nu görebilsem. o gül kokusunu içime çekebilsem. arayıp arayıp izini bulsam, izinin tozunu yüzüme sürsem.
  -2 ... sonlaik
 9. 9.
  ter ve rakı kokmaktadır. çok çalıştığı için ter, gereksiz insanlarla uğraşıp dertlendiği için de rakı kokardı paşamız. maşallah.
  1 -1 ... yasusbi
 10. 10.
  (bkz: oha)
  -1 ... imany