1. 0.
    size hiç yakıştıramadım paşam.
    7 -5 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  2. 1.
    Yanlış batılılaşma değil aslında Türk milletinin kendi değerleri, örfü ve adeti gereği birtürlü kıramadığı zincirleri herzaman varoldu demek ki.
    ... gitmelavinia
  3. 2.
    asaf beyin kavaslığıdır. güce tapmak. adam karsına dayattırıp ellettiriyor.
    3 -4 ... orantisiz zeka 4
  4. 3.
    asay bey'in oğlu aramızda.
    1 ... saldirayterk
  5. 4.
    asaf bey'in eşini yine dansa kaldırmış, bazılarının anasını sikmiş atatürk. atatürk le yatıp kalkmalarının başka sebebi yok.

o daha üzücü. *

not: anası sikilenleri üzen olay.
    3 -5 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 5.
    ne kadar fazla kancık, namert, or.spu evladı var içimizde değil mi? bi de milli birlik derler. yüce türk milleti içine sızmış, kanı bozuk, bu arap ve ermeni tohumlarını bir gün sıraya dizip tek tek s.keceğiz. sizi sıçan o yosma ananız ağlasa da acıyan olmayacak.
    3 -10 ... saldirayterk
  7. 6.
    dininizi de alın gidin lan buradan asıl sizin döneminiz bitti lan. bombok dinciler maneviyetınızı edim. dininize ve sözde maneviyatınıza sövmeye devam.
    -5 ... tarkan filmindeki ahtapot
  8. 7.
    hmmm demek ki bu sözlükteki tipler dans etmekle seks yapmayı birbirine karıştırıyolar.

demek ki ikisini de yapmamışlar.
    ... paganviodio
  9. 8.
    atatürkü sevmeyenlere gelip sevmeyenlerin anasını sikmiş diyen orospu çocuklarını anlayamıyorum..

orospu çocugu siz o kadar övüyorsunuz, demek ki sizinkini sikmiş.. yoksa bu kadar yere göge sıgdıramamazdınız..

amına kodumun gavat orospu çocukları.
    5 -4 ... zargna
  10. 9.
    Noluyor amk?

Medeniyet bunu gerektirir.
    2 ... frekans