1. 1.
  bir takım kemalistleri göt etmiş gerçektir. hahaha siz statükonun devamı için atatürk'ü dindarmış gibi gösterin biz gerçekleri halka anlatmak için gerekirse 7/24 mesai yaparız, çıkarım yok ama amacım var...

  --spoiler--
  kudüs’ün teslim olunması için patrik'inin koyduğu şart üzerine kudüs önlerine gelen halife ömer'in kölesi ile ortaklaşa ve değişerek bir deveye binerek yol aldığını ve asıl kilise yakınına gelindiği zaman deveye binmek sırası köleye geldiğinden ötürü ömer'in yürüyerek arap ırkından başka ve yüksek ırklardan oluşan ordunun yüksek ve muhteşem huzurunda o ordunun kumandanlarına karşı yerden taş alarak atmak suretiyle gösterdiği çıplak ve çıfıt araplık, malumunuzdur. bunu artık türk çocuklarına bir erdem gibi okutmakta ısrar gösteren notları göz önüne almalısınız.
  --spoiler--

  arap ırkından başka ve yüksek ırklar kudüsü feth ediyor, hadi kudüsu araplar feth etmedi türkler feth etti diyelim, bu fethedenlerin araplardan yüksek oldugunu mu gösteriyor.

  kanıt isteyen pikozlar gitsinler el yazısıyla yazılmış mektuba baksınlar.

  devamı gelecek.

  http://www.ahmetler.net/i...=30:marslan&itemid=81

  not; iş bu entryde verilen linki okursanız degerli müslümanlar aşıglananların sadece araplar olmadıgını tüm inananlar oldugunu göreceksiniz.. hatta islamın bile peygamberimizin uydurması oldugunu söyleyen atatürk'tür.
  15 -51 ... rabbim yaz dedi
 2. 2.
  arapların dünya savaşında ingilizlere yardım etmelerinden, osmanlıyı satmalarından kaynaklı olabilir.
  not: içeriği okumadım. direk başlığa göre yorum yaptım. çünkü saçma bir şey çıkacak ortaya belli.
  11 -4 ... de jong
 3. 3.
  araplardan cacık olmayacağını bildiğindendir.
  10 -5 ... ecel
 4. 4.
  atamız arapların dizinin dibinde fotoğraf çekilmediği, eteklerine kapanmış vaziyette bir karede yer almadığı için sevmeyeni çoktur elbette.

  köle ruhlu yaratıklar bilgiden belgeden sözederken, müslüman arapların katli için asker desteğinde bulunan yanar döner bir adama tapındıklarını biz bilmiyoruz zannederler.

  doğrusu çok ayıp ederler.
  5 -3 ... shakuntala
 5. 5.
  yaşantılarıyla ve tarihte yaptıkları hainlikleriyle zaten kendilerini aşağılamakta olan araplara atatürk'ün kral çıplak demesidir.

  (bkz: rabbim kaz dedi)
  6 -4 ... sofu ayyas
 6. 6.
  osmanlı devleti yıkılırken arapların ingilizleri nasıl karşıladığını bilmeyenleriniz var ise okuyup öğrenin. Araplara laf söylenemez diye bir kaide yok.
  Not:turgut özakman'ın diriliş kitabının başında bu bilgiler mevcuttur.

  Kuran da okuyabilirsiniz.
  TEVBE SURESi : 98 Çöl Araplarından öylesi vardır ki, infak ettiğini bir angarya/bir ceza ödeme sayar ve sizin başınıza belaların gelmesini bekler durur. En kötü bela onların başına olsun! Allah çok iyi işitir, çok iyi bilir.

  TEVBE SURESi : 97 Çöl Arapları; küfür, parçalanma/ikiyüzlülük yönünden daha şiddetlidirler.

  Kuranı türkçe okumanızı tavsiye ederim.sizin benimsediğiniz Tek gerçek bu olduğuna göre . Problem nedir ?

  ayrıca atatürk yaşadığı zaman içerisinde araplar ile girdiği bir diyalogda araplara ayarı vermiştir;

  Atatürk siyasi bir görüşme için Arabistana giderArabistan kralı kendi yaverinden kahve yapmasını ister Atatürk de aynı şekilde kendi yaverindenKısa süre içerisinde Arap yaver kralına kahveyi taktim eder ve uzaklaşırHemen ardındanda Türk yaver gelir ama gelirken ayağı takılır ve kahveyi yere dökerArap kralı alaycı bir şekilde Türk yaverin bir kahveyi bile getiremediğini kendisinin ne işe yarayacağını söyler ve kendi yaverini üstün gösteren sözler söylemeye başlarAtatürk Arap Kralının sözünü bitirmesini bekler ve bu olaya müthiş bir cevapla karşılık verir BEN HALKIMA HiÇBiR ZAMAN HiZMETÇiLiK YAPMAYI ÖĞRETMEDiM'
  24 -4 ... jon snow
 7. 7.
  doğru olmadığını ümit ettiğim davranış. arapların bize yaptıklarının çok büyük bir vefasızlık hatta nankörlük olduğunu düşünenlerdenim. ama iş islam dininin kutsal kabul ettiği değerlere çamıur atmak olursa bunu da doğru bulmam, söyleyen kim olursa olsun...
  3 -6 ... ebegume cici
 8. 8.
  alevilerin dikkatini çekmeyen aşagılamadır.

  ömerin ne menem adam oldugunu biliyormuş, peygamberimizin de ne men.. neyse yazmayayım...
  1 -5 ... rabbim yaz dedi
 9. 9.
  milliyetçilik böyledir. Savundukça göt olursun. Doğrusu önce insan olmak sonra doğrunun yanında olmak en son ise güçsüze taraf olmaktır.
  1 -8 ... flower of the heyula
 10. 10.
  Araplar her fırsat ta türkleri satmıştır. Ya paraya ya toprağa satmıştır. Tarihi biraz araştıran bilir bunu. Hala müslüman diye arapları koruyan taraftaysan eğer buna orospuluk diyorlar işte. Satıldığını bile bile pezevengini seviyorsun.
  5 ... acilin ben doktorun kayniyim