1. 1.
    https://youtu.be/W6sBdgrZjMw

Zamanın ünlü mankeni macar asıllı Zsa zsa gabor’un iddiasıdır. ingilizcesi olan kamalistler dinlesin.

Edit: harf hatası.

Yazar notu: bu iddia hiçbir şekilde benim şahsi görüşlerimi belirtmemektedir.

Yazarın yeni notu: eğer video izlenirse belirtilen şahsın atatürk hakkında kötü konuşmadığını, hatta iyi konuştuğunu görürsünüz. Hatta kendisine evlilik teklif ettiğini söylüyor. Ben de kötü konuşmadım. Sadece bilgi içerikli bir entry girdim. Ve kadının özel bir televizyon kanalında anlattığı otobiyografisini paylaştım. Bu doğrudur ya da yanlıştır beni alakadar etmez. Ben sadece iddiayı paylaştım.

Fazla tepki veriyorsunuz canlarım.

Son not: niye başlığı böyle açtın diye soran olmuş. Başlığı böyle açtım çünkü sözlük formatında böyle yapılır. Sen başlığı açarsın ve içerisine girdiğin entryde durumu anlatırsın. Eğer her şey başlıktan anlatılsaydı entry girmeye gerek kalmazdı.
    9 -61 ... herteldenyazar
  2. 2.
    https://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=8
    15 -3 ... stallion
  3. 3.
    burada başlığı "atatürk'ün 15 yaşındaki kızın bekaretini bozması" şeklinde açıp, sonra göt korkusu hasıl olunca "bu iddia hiçbir şekilde benim şahsi görüşlerimi belirtmemektedir" notunu düşen ezikleri göstermiş konudur.

eğer başlığı bu şekilde açıyorsan, bayağı senin görüşlerini belirtiyor. eğer senin görüşlerin olmasaydı "atatürk'ün 15 yaşındaki kızın bekaretini bozduğu iddiası" olarak açardın. bu nedenle diğer yazar arkadaşlara katılıyor ve ihbarweb adresinden şikayet edilmesini rica ediyorum.

(bkz: 5816 sayılı atatürk ü koruma kanunu)
    20 -8 ... petrauskas
  4. 4.
    Hakaret nerede dedirtendir. Alan razı veren razı olduktan sonra pedofililikte suç değilse eğer, Gayet normal olan durumdur. Yarasın atamıza, o bizim atamız her şeyi yapar pis şeriatçı cahil yobaz köpekler!
    3 -13 ... rotto
  5. 5.
    (#29082832)

biz anlattık bunu daha önce yalan dolan haber.

edit: kadının açıklamaları zaten birbirini tutmuyor. evlendiği burhan belge'nin yakınları kadın hakkında yalancı ithamında bulunuyor. atanın dişçisi bu kadını atanın bir ya da iki kere gördüğünü söylüyor. kitabında da sükse yaratmak için bunu kurguladığı anlatılıyor. yani hiçbir gerçek ve resmi bir delil ve kaynak yok. sadece iddiayı ortaya atan kadının tutarsız açıklamaları var.

edit2: kadın öldü bu arada yaşamıyor. ö.t. 18 Aralık 2016
    3 -1 ... borulce
  6. 6.
    Doğruysa kamal atatürk'e olan sevgimin artacağı iddia.
    3 -7 ... kivilive
  7. 7.
    sonu savcılıkta bitebilecek başlık.

ne yapalım yani illa suç duyurusunda mı bulunalım. bir doymadınız bir bitmediniz be kardeşim. hayır yani suyu bulandırın da ortalık pislensin diye size ne vaad ediyorlar ya da siz bundan ne kazanıyorsunuz bir türlü anlayamadım.
    7 -1 ... melce
  8. 8.
    atatürk ün 15 yaşındaki kızın bekaretini bozması
    11 -2 ... osmannaga
  9. 9.
    Şoke eden bir durum. Gerçek mi bilmiyorum kadının dedikleri. Lakin tüm atatürk sevgim bitti şu an. Gerçi zaten yoktu.
    5 -8 ... prensest
  10. 10.
    senin şahsi görüşlerini bağlamıyorsa iddia olduğunu belirteceksin namussuz it.

yalnızca paylaşman bile atatürk'e hakaret suçu işlemen demek. şikayet edildin, yakında evinden alınırsan şaşırma yani.
    5 -3 ... bir idealistin ta kendisi