1. ?.
  son zamanlarda sık sık görülebilir.
  -"atatürk x almış , kimseye bi bok yedirmemiş sürekli kendini uçurmuş"
  -"atatürk hep viagra kullanıyormuş"

  türünden garip hikayelerle soğutulmaya çalışılıyor. öncelikle ;
  ben senelerce ülkemi kurtarmaya çalışıp üstüne başarılı olsam ve kimsenin bunu yapmak için bir örgütlenmeye girişmediğini bilsem elbette kurallarımı koyarım. neden koymayayım ? senelerce çalışıp da x kadar para kazanmam mı batar insanlara ? ben ülkemi kurtarırken süt satan imamlar götünü parmaklıyorsa elbette lüks hakkım vardır. kesinlikle saçma hikayelerdir , inanınız veya inanmayınız. hakkıdır.
  3 -2 ... doner baslikli kiz
 2. ?.
  beyhude bir çabadır.
  1 -1 ... jamal sellami
 3. 1.
  mustafa filminin çekilmesindeki gerçek amaçtır. atatürk özel hayatıyla tanınmış bir insan değil ve de hiç mi hiç merak etmiyorum zaten. adam cumhuriyet'i kuruyor, siz hala şunu yapmış bunu yapmış yazık diyorum sadece.
  1 -1 ... vvcephei
 4. 2.
  kimi zaman akla hayale gelmeyecek iftiralara kadar varan zırvalamalardır bunlar. genelde çiçek desenli milli görüş gömleği giyen küt bıyıklı yavşamalardan gelir. ulu önder atatürk'ün rahmetli validesi zübeyde hanıma fahişelik isnad etmeye kadar gider bu aşağılık iftiralar. bu iftiraları atanlara şunları söylemek gerekir; bre dünyasını siktiğimin yavşağı! müslüman olduğunu iddia ediyorsun ama iftira atmanın ne demek olduğunu bilmiyorsun. bunun nasıl bir günah olduğundan bihabersin. zübeyde hanım ki oğluna dini eğitim vermek için eşiyle kavga edecek kadar mütedeyyin bir hanımefendidir. zübeyde hanım senin annen gibi makine-i zina değildir.
  ... agresifiyetliksiz