bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    atatürk'e saplanıp kalmak ve yeni liderler yetiştirememek sonucunda yaşanan tıkanıklığın aşılmasını sağlamaktır. böylelikle bir millet eski liderini aşan yeni liderlere sahip olur ve eski lider de zaten yaşamış olsaydı zaten bundan memnun olurdu.
    21 -31 ... hicbirseygorundugugibidegildir
  2. 2.
    ataturk u buyuk yapan turk halkini o zor durumdan kurtarmak icin calismis olmasidir...
    kendimizi o durumlarda gormek istemeyizdir kanimca...ulkeyi yukseklere tasiyacak liderler olsundur ama ataturk u unutturmasindir...
    11 -4 ... ooopps
  3. 3.
    (bkz: hic gelmeyecek birini beklemek)
    11 -3 ... zehir
  4. 4.
    şu eğitim sistemiyle ancak hayaldir.
    9 -3 ... rakimalboga
  5. 5.
    (bkz: lider kimsenin kopyasi olamaz)
    -2 ... hicbirseygorundugugibidegildir
  6. 6.
    (bkz: tohumu yok ki ekesin)
    8 -2 ... thaliia
  7. 7.
    (bkz: ütopya)
    (bkz: hayal)
    (bkz: mayal)
    4 -5 ... djarumturk
  8. 8.
    atatürk hiç bir zaman unutulmayack liderdir.* onu unutturacak liderler yetiştirmek değil türkiye'nin, dünya'nın bile harcı değildir. o tektir ve tek kalacaktır.
    9 -8 ... maximus
  9. 9.
    bu saaten sonra atatürkü unutturabilecek biri dünyaya gelemeyeceğinden hayal olan durumdur. ancak atatürkün ilkelerini ve düşüncelerini benimseyerek birşey yapabilirler, kimse onu geçemez, onu unutturamaz.
    4 -2 ... xeroquark
  10. 10.
    hz adem'i unutturacak insan yetismediği, yetişemediği gibi;

türkiye cumhuriyeti insanı için de atatürk'ü unutturacak bir lider yetişmez...

ben dedim oldu...

ps: hz adem nasıl ki tüm insanların atası ise, mustafa kemal atatürk'de adı üzerinde, türklerin atasıdır...
    12 -7 ... in tyler we trust
kapat