1. 1.
    Evet, hain değildir.
    4 -5 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 2.
    Tartışmasız evet.
    4 -3 ... uzayli hatunn
  3. 3.
    Atatürk'ü sevmeyenler hain değildir. elbet ki sevgi denen olgu kişisel bir tercihtir ve sadece seven yada sevmeyen kişiyi bağlar. ancak, Atatürk'e saygı duymayan onun eseri üzerinden terbiyesizlik yapan herkes haindir.
    2 -2 ... golhiat
  4. 4.
    nazım'ın dediği gibi:
    'evet, vatan hainiyim, siz vatanperverseniz, siz yurtseverseniz, ben yurt 
    hainiyim, ben vatan hainiyim.'

atatürk'ü sevince vatansever olunmayacağı gibi sevmeyince de vatan haini olunmuyor. kimse kimseyi ötekileştirmesin aq. vatanını sevmek bambaşka bir şey. vatan haini olmak bambaşka.
    1 -3 ... kazangap
  5. 5.
    değildir. sadece kendileri adına üzülebilirim. bir gün nasılsa anlayacaklar.

ama olmadık iddia ve iftiralarla hayasızca karalayanlar, hakaret edenler ve onun hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar şerefsizdir.
    2 -2 ... noxeca
  6. 6.
    vatan hainliği gibi şerefsizlik yaftası bu kadar basit yapıştırılmamalı. bunu kimin kullandığını gayet iyi biliyoruz çomarlar.
    "gaflet ve delalet" içinde düşmanla işbirliği yapanlar, vatan toprağını-mülkünü satanlar, zulüm edenler vatan hainidir. yoksa kimse kimseyi sevmek zorunda değildir.

edit:imla.
    12 -1 ... kutsal cezmi
  7. 7.
    ingiliz ya da yunansa tam tersi vatanseverdir. bakınız bu çok önemli. bazıları o kadar vatanseverdir ki başka ülkelerde vatandaşlık yapıyormuş gibi görünen sözde tarihçi ya da bürokrat bile olabilecek kadar vatanına bağlı ajanlardır.
    2 -1 ... serdarsl06
  8. 8.
    sevmeyen hain değildir, saygı göstermeyen kişi haindir.
    2 -1 ... sogukalan
  9. 9.
    O kisinin dusunce yapisini bilmeden oturup bi dinlemeden bir sey soylemek uygun degildir.sonucta zorla guzellik olmaz.ben sana nie ateistsin diye soruyor muyum?kime ne aq.
    ... lidyanetya
  10. 10.
    Atatürk'e taparım deyip öte yandan tezgahtara fiş almazsam kaça olur diyenini Gördü bu gözler.

ve atatürk'ü hiç sevmeyen birisinin fiş istediği için azarlandığı halde almakta diretmesini.

Ben dinimi yok etmek istediği için atatürk'ü seven biri değilim.

Lakin atatûrk şu an mezarından kalksa, ikinci adamı alnından öperken birincisini sopayla kovalayacak kadar mert korkusuz bir insandı.

Ne demişler, Yiğidi öldür hakkını yeme.

Ve şundan eminim ki Kemalistlerin ezici çoğunluğu ona asla layık olamayacak fırsatçı korkak bir namert güruhudur.
    1 ... ne olursun guzelim sevsem seni