1. 1.
    yasim kemale erdiginden beri yaptigimdir.

burada ataturk'u ovenlere bakin cogu 18 yas alti bebeler. tabi okulda bunlarin kafasina ataturk soyle ataturk boyle diye cakiyorlar ondan boyle oluyor.

akli basinda adamdan ataturk'u oven sozler duyamazsiniz.
    4 -36 ... dr harleen quinzel
  2. 2.
    demokratik bir ülkede sınırları aşmamak koşuluyla bu hakkı kullanabilirsiniz ama bu ülkede yok maalesef.
    3 -5 ... kellim kellim layenfa
  3. 3.
    Ulan niye demeye korkuyorum; din adamlarını astı diyeceksin.

tarihten tek öğrendiğiniz bu kodumun geri kafalıları .d
    4 -5 ... buda mi o
  4. 4.
    Bunu dile getirme hakkını atatürkten almaktır.

Padişah döneminde yaşayıp padişahı sevmiyorum ne olmuş yani deseniz kendinizi öteki dünyada ya da en iyi Halle sürgünde bulurdunuz.

insanlara iyilik yaramadığı gerçeği.
    14 -5 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Büyüyünce anlarsın sevip sevmeyeceğini. tabi biraz araştırma yapmak gerek kafayı kuma gömmeye gerek yok.
    -7 ... desifreleyici
  6. 6.
    Bu ülkeye demokrasi çok mu fazla geliyor?
    3 ... ampirikolar
  7. 7.
    Özellikle böyle günlerde ortaya çıkan vatan haini itlerin bir başka provokasyon başlığı.
    12 ... turkmen begi
  8. 8.
    Ata'yı, sevmeme hakkınız elbette ki vardır.
    Ama bu hakkı kullanmak, hadsizliğe, edepsizliğe neden olmamalıdır.
    Nokta!
    atatürk ü sevmeme hakkını kullanmak
    7 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 9.
    ya bunların derdi din falan değil. din varsa var. git sabahtan akşama kadar namaz kıl. açlıktan ölürcesine oruç tut. ne biliyim bütün paranı sadaka ver. hacca git bir daha gelme. ne biliyim işte istersen gir tarikata sabah akşam allah de.
    neyiniz eksik dindar olarak? neyi yapamıyorsunuz?
    sizin derdiniz dininizi yaşamak değil ki bu çağdışı ideolojininizi herkese dayatmak. ben nasıl namaz kılarken bunlar kılmıyor? benim türbanlı bacım kafasını örterken bunlar nasıl açık geziyor? sizin derdiniz bunlar. ben nasıl olur da bu insanlara karışamam ya. ülkem nasıl olur da demokrasiyle yönetilir. oysa ben istiyorum ki herkes müslüman olsun. herkes ben ne yapıyorsam nasıl yaşıyorsam öyle yaşasın.
    siz dindar değil aslında özgürlük düşmanısınız. atatürk kini de buradan geliyor. sizin gibi asalaklara az bile etmiş.

git dinini doya doya yaşa. ibadete doy. çok istiyorsan siktir git öl git cennetine. allah ına her dakka an. zaten dindarsanız sizin problemleriniz bu olmalı.
    ama sizin dininiz sizden olmayanlarla. sizin probleminiz size benzemeyenlerle.
    atatürk ü sevmiyormuş. bak hele bak. sevme zaten sıkıntı değil. git kimi seversen sev ama o çağ dışı dinini kendine sakla. kendin yaşa. kimse size zulüm de etmiyor. bir şey demiyor. yalandan mağduriyet yaratıp din mastürbasyonu yapmayın.
    8 -6 ... kdgfbdhsg
  10. 10.
    afedersiniz ama ne tür nankörsünüz? bu hakkınız varsa bile Atatürk sayesinde var.
    5 -2 ... fatherofsun