1. 1.
  Haydar baş ve uğur dündar gibi sahte atatürkçülerin uğraşıdır. Atatürk çok dindardı, 9 yaşında hafızdı, namaz kılardı, oruç tutardı, kuran okurdu gibi yalanları hiç utanmadan söylerler.

  Buradan açıkça söylüyorum atatürk müslüman falan değildi, dini inancı yoktu.
  -1 ... otoriter faso kemalist
 2. 2.
  atatürk ü müslüman sanan güruhun yaptığıdır. atatürk ü müslüman sanan ülkücü ya iyi niyetlidir ya salaktır. atatürk ü müslüman zanneden cahil mhp liler bu ülke gençliğine kavram karmaşası yaşatır.
  1 -3 ... premium sozluk hesabi
 3. 3.
  Din vb... kavramların Allah ile kul arasında olduğunu bilmeyen kemalistler yada Atatürk arkasına saklanan çakma ateistlerin ilgisini çeker bu durum al birini vur ötekine
  (bkz: donuz)
  1 ... autumn grey views
 4. 4.
  Müslüman yada değil adam bu milletin geleceği için çalışmış ona saygı duyuyorum ben. günümüz bütün teknoloji ürün ve hizmetlerini icad eden müslüman değil kullanma o zaman.
  1 ... prates
 5. 5.
  atatürke değil atatürkün insanlar tarafından yanlış da olsa kabullenmesine önem veren garip kişinin işidir.
  ... prensest
 6. 6.
  insanları dinine göre değil yaptıklarıyla değerlendiriyoruz. Diyelim ki Müslüman değil, ne değişecek. Hiç bir şey değişmeyecek. Diyelim ki Müslüman ne değişecek, hiç bir şey değişmeyecek. insanları ayıran Atatürkçüler değil müslüman veya müslüman değil diye ayıran dini çıkarları için kullanan zavallılardır. Evet atalarınızı denize dökmüş olabiliriz kuyruk acınızı iyi anlıyoruz kriptolar. Müslüman değilsiniz müslüman gibi görünmeyi çok iyi başarıyorsunuz. ağa babalarınız iyi eğitim vermiş Lawrence öğrettikleri gibi. Lawrence da Arapları böyle ayaklandırmıştı ama Türkiye ve Türk genci bu saçma Atatürk düşmanlığı oyunlarını yutmaz sadece sizden olanlar yaptıklarınıza inanır.
  -1 ... bay efendi
 7. 7.
  ibadethanelerin kapısından geçmeyenler, kendi uçkurları ortaya çıkmasın diye çok anlatır böyle. Çok konuşur. isterse müslümandır, istemezse değildir.
  2 ... cliens
 8. 8.
  Atatürk'e dinsiz deyip dinsiz yaşayanların inancı, Allah'ı yok ki Allah'ı nereden bilip şirk koşacaklar. Onlar ancak ağa babalarına Amerika'ya, ingiltere'ye, israil'e koşarlar.
  ... bay efendi
 9. 9.
  Sokağa çıktığında da müslüman olmayan insanlar görüyorsun onlara da tepkin aynı mı yoksa sadece atatürk mü seni rahatsız eden. Ben cevabı vereyim seni rahatsız eden şey atatürk emin ol kimsenin umrunda değil seni rahatsız etmesi biz atatürkle gurur duyuyoruz, sizin tabirinizle tapıyoruz.
  Müslüman gibi gösterme kısmına gelirsek o atayla allah arasında olan bir şeydir. Senin kalkıp abidik gubidik bir söylem içinde bulunman da doğru değildir. Hani 'sözde' müslümansın ya allahla kul arasında olan şeye karışman, günah işlemen ve sırf sevmediğin için hakaretler savurman da bu 'sözde' müslümanlığına dahil mi?
  4 ... birbilinmeyenlidenklem
 10. 10.
  Yav başlığı yazana yazıklar olsun, trollük peşinde koşanlara ayrı yazıklar olsun. Çoğu insan zerre hak etmiyor bu kazançları, yapılanları, atatürkü.
  5 ... mor kadife