1. ?.
  hoca ağır saçmalamış. ahan da linki:
  [https://video.uludagsozluk.com/v/atatürkün-sözü-peygamber-sözüyle-çatışıyor-15677/

  &NR=1 ]

  edit: bak bu seferde izlemeden artılayanadır yorumum, e be kardeşim izle de ondan sonra değerlendir.
  4 -2 ... la maison bleu
 2. ?.
  --spoiler--
  hz. muhammet ne demiş?
  - hizmet eden millletin efendisidir
  atatürk ne demiş?
  - köylü milletin efendisidir
  --spoiler--
  atatürk bu sebeple imansızmış efendiler. işte bu tipler din öğretiyor.

  rte'nin "ananı da al git" lafıyla ne kadar da paraleller.
  9 -1 ... fidelcastro
 3. ?.
  sadece dini kitaplar okuyarak bilge olarak görülen insanların ciddiye alınması sonucu gazı kökleyip saçmalamasına başka bir örnek. reklamın iyisi kötüsü olmaz işte, hem iki yönde de uyutmaya yarıyor, hem dincileri, hem olmayanları. maksat çatışma olsun.

  dinlerin dogmatik saçmalıklarına inanmayanlara sesleniyorum, anti olarak ekmeklerine yağ sürüyorsunuz kardeşlerim. siz de kendi düşünce yapınızı dile getiren materyalleri yayın da bari fikir çatışması olsun.
  ... newman
 4. ?.
  bu kaplancıları ancak cahiller ciddiye alıp da dinler, bu malları bugün hiçbir müslüman benimsemez. o nedenle hoca diyerek bütün hocalara bok atmayalım.
  1 ... the voice of a silent crowd
 5. ?.
  rahmetli cemo hoca böyle saçmalardı arada bir, şimdi öteki tarafta devamn ediyor saçmalıklarına
  1 ... alikula
 6. 1.
  Hoca sıçmış. Sıçmışken sıvayayım demiş. Ayrım yok diyor konuşmalarında özellikle "ne büyük söz söylemiş" kısmında ki mimiğinde Mustafa Kemal'i aşağılama küçümseme var.
  Ayrıca Mustafa Kemal, Hz. Muhammed'in nurundan daha fazla feyz almıştır.
  Bir diğer konu "bir topluluğun efendisi; o topluluğa hizmet edendir" ve "köylü milletin efendisidir" Bu iki söz arasında hiç bir fark yoktur. Köylü toplumun Üreten o millete hizmet eden kısmıdır. Tarım konusunda kendi kendine yetemeyen bir toplum ne kadar ayakta durabilir. Yani Köylü üretmese, şehirdekiler ne yapar ne yer içer. Ülke bütün yiyeceğinde dışarıya bağımlı olursa onu kim takar. Öyleyse köylü milletin efendisidir. Çünkü millete hizmet edendir üretendir. Bu da hoca demiyorum çünkü gerçek hocalara hakaret olmasın, bu hayvana, güzelim dinimizi yobazlaştıran sahtekara kapak olsun. Söylemedende edemeyeceğim ne adi şerefsiz bir herifmiş be.
  ... mavikorku
 7. 2.
  küçük bir çocuğu evlat edinen bir türk büyüğüyle, aynı yaştaki çocukla evlenmeyi seçen arap' ın arasındaki farktır. biri köylünün eğitilerek kalkınmasını savunurken, diğeri ise doğrudan köleliği yüceltici beyanlar vermiştir. ayrıca sübyancılık yüzkızartıcı bir suçtur.
  2 -2 ... hastengri
 8. 3.
  bok yemiş kendini hoca diye tanıtan şarlatan. bende tek din var o da Kemalizm.
  ... kskyankee1912