1. 1.
  düşündürücüdür.
  13 -56 ... doc dr akil hocaoglu
 2. 2.
  ancak mehmet altan gibi vatan hainlerinin inanacağı yalandır.

  iyi araştırsınlar!.. belki libya'da, çanakkale'de, doğu cephesinde, suriye'de, sakarya'da, büyük taarruz'da da çarşafla komutanlık etmiştir!..

  geçmişini siktiğimin hainleri...
  143 -30 ... rumeli71
 3. 3.
  Tarihle Alakası olmayan hayali tarihçilerin uydurması olan mesele.aslında Türkiye Cumhuriyet'inin kurucusu da o değil.evet.sözde tarihçilerin bir gün Öne atacağı varsayım.
  21 -4 ... marwin16
 4. 4.
  ancak kansız yobazların, bölücülerin, liboşların ve sair vatan hainlerinin inanacağı yalandır.

  varsayalım ki doğru olsun... ey hain sürüsü, o zaman adamdan saydıklarınız kaç paralık adamlardı ki bu kadar korkak bir kişinin her istediğini yapmasını engelleyemediler?

  lan aradan şunda yıl geçti, adamdan saydıklarınız, pek yiğit olduğunu düşündükleriniz en üst makamlara kadar çıktılar... neden böyle bir korkağın(!) eserine ve anısına doğrudan saldırıp, kafalarındaki düzeni kurmaya cesaret edemiyorlar?

  "korkak" dediğinizin karşısında sadece itilaf devletleri değil, kıyamet kadar yobaz da vardı... ne yapabildiler? neye cesaret edebildiler? bunlardan yargılananların istiklal mahkemesi tutanakları hala duruyor... görüyoruz ki köpek gibi yalvarıyorlar!.. suçlarını inkar edip, yalan üstüne yalan söylüyorlar...

  düşmanını olmadık yalanlarla küçültmeye çalışan kişi eblehtir (bkz: yobaz ve zeka)... madem düşmanın iddia ettiğin kadar zayıf, neden hakkından gelemiyorsun? kaç paralık ciğerin var a köpek?
  15 -3 ... rumeli71
 5. 4.
  sabah sabah güldürendir.
  5 -6 ... vito andolini
 6. 5.
  "ya yağlı yedin dilin kayayi yada mermiden hızlı koşaysin" dedirten bir pezevengin yazısıdır.
  7 -1 ... kod adi sebastian
 7. 6.
  Üstü açık kalmış yazar iddası.
  2 -1 ... fangoria
 8. 7.
  (bkz: sad but true)
  3 -2 ... cryptic
 9. 8.
  hayır canı için, stratejik bir amaçla hadi yaptıysa bundan daha mantıklı bir hareket ne olabilir dediğim durumdur. hayır atatürk e herhangi bir yerde zamansız bir şey olsaydı şu an kimin çocuğuyduk belli olmayacaktı hatırlatırım.
  5 -4 ... paranoid kedi
 10. 9.
  çanakkale'de, sakarya'da ve kurtuluş savaşı'ndaki kahramanlığına inanılmayan! büyük komutanın çarşafla kaçtığına atlanılması ne kadar hazin. hangi ülkede olursanız olun devletin başı tehdit altındaysa kaçırılması ve korunması gerekir hangi kılık ve hangi şekilde olursa olsun. siizin adalet anlayışına tüküreyim. hadi size bu bahane bir sene yeter gidin oyalanın.
  5 -2 ... ebegume cici