1. 1.
  iyi bir komutan değil fakat iyi bir siyaset adamı idi (tabiki de saygıyı hak ediyor) unutmayın kurtuluş savaşında Türk askeri savaştı Atatürk yönetti.
  1 -6 ... baba pipi
 2. 2.
  Bakmayın siz böyle yarak kürek konuşan cahilllere, Türk tarihinde Atatürk’ün askeri dehasıyla yarışacak komutan sayısı bir elin parmakları kadar yoktur.
  5 ... temirata
 3. 3.
  tüm dünya, stratejilerini ders niteliğinde ordunun eğitimi esnasında değinirken bizim arap bedevilerinin bunu anlamasını beklememiz tabii ki ahmakçadır.
  2 ... rockonbaby
 4. 4.
  Atatürk öyle yüksek bir askeri deha ki bu deha ancak türk ordusu gibi bir orduda sıradan gözüküyor.

  Çok şükür tarih boyunca onlarca yüce mareşal çıkarmışız. Başka milletler 2 tane saysalar şanslılar.

  Ama gelgelelim bizim tarih şuuru olmayan allahsız orospu çocuğu babasının cemaat yurduna emanet verdiği piçler laf atarlar paşalarımıza.
  1 ... yok herif
 5. 5.
  Yav arkadaş ben Atatürk iyi bir komutan değildi derken direk savaş ve strateji anlamayın biraz geniş açılı olun seferberlik ilan edilince rumlar kudurup isyan etmeye başlayıp Türk köylerini yağmaladılar olan gariban türk analarına oldu (gençler savaşta olduğu için.)
  -4 ... baba pipi
 6. 6.
  Adam bilinen savaş doktrinini değiştirip " hattı müdafa yoktur, sathi müdafa vardır, o satıhda bütün vatandır" demiş. Bizim mal troller hala iyi değildi diyor.
  Sınavla mi alıyorsunuz bunları amk? Özellikle cahil olması ön şartı mi var nedir?
  ... zenn lavian