1. 1.
    az evvel haberdar oldum bu durumdan.

ve, siz kemalist kardeşlerimi de haberdar etmek istedim. paşamız, imzasını hagop vahram çerçiyan adından ermeni bir öğretmene çizdirmiş.

murat bardakçı da bu durumu titizlik olarak tanımlamış. ne yalan söyleyeyim bende bu şekilde düşünmüştüm.

http://www.radikal.com.tr...imzasinin-oykusu-1028360/
    7 -36 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    çünkü atatürkün türkiyesinde kendini türk hisseden herkes türktür, ayrımcılık yoktur.
    24 -9 ... zeynanin yancisi
  3. 3.
    konuyla bir alakası yok ama, şu an türkiyede bulunup bu sebeple de kendini türk hisseden, türkleri seven suriyeliler de var.

bu konu hakkında ne diyeceksiniz acaba?
    5 -10 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  4. 4.
    Bursa'da ermenistan ile maç yapmıştık.
    O maçta bursa'nın şerefsiz fetöcü valisi sehabettin harput iti(kendisine böyle hitap edebilirim çünkü fetöcü olmaktan hükümlü şu an) hükümetten gelen talimat ile ermeniler rencide olmasın diyerek azerbaycan bayraklarını çöpe attırmıştı.
    Hangisi daha ayıplanası bir davranış acaba?
    Kurumsal imza tasarımı yaptırmak mı yoksa ay yıldızlı azerbaycan bayraklarını çöpe attırmak mı?
    20 -1 ... tengir budun
  5. 5.
    olsun, adam kendini türk hissediyor. bahsettiğiniz sebeplerin insanı hissizleştirmesi mi gerek acaba?
    2 -10 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  6. 6.
    Gayri milli bir olaydır. ulu onderimiz halaskarımız mustafa kemalin imzasını ermenilerin tasarlaması utanç verici bir durum.
    3 -14 ... munzevi bir fikir iscisi
  7. 7.
    istanbulu fethetmemize yarayan topları da macar bir usta dökmüştür. Hatta o ustaya Bizans da teklif etmiş ancak kabul etmemiştir.

Biz bu ülkenin evladı vatandaşları ve ne mutlu türküm diyenler olarak bu durumdan şikayet etmiyoruz.
    7 -3 ... scorpioraptor
  8. 8.
    devrin imaj makeri o kişiymiş demekki bak misal çok büyük ihtimalle giydiği o şık elbiseleride işinin ehli bir terzi dikmiştir...
    1 ... kiytirik
  9. 9.
    Estetikten anlayan bir adam bırakmamışlar ki osmanlılar. Şimdi bak cumhuriyet sayesinde sanat ve sanatçı ne noktalara geldi.
    Var olsun atatürk ideali.
    3 ... xyclonb
  10. 10.
    Atatürk milliyetçiliğini anlayamamış insanların açtığı başlık.
    4 -1 ... antikfurug