1. 1.
  Çok saçma bir goygoydur. Ulan bir kere sen bu adama devrimci diyorsun, inkılapçı şu bu diyorsun, ama dinini milletten saklıyorsun. Bu adam 16 yıl devlet başkanlığı yapmış, iyi veya kötü bir takım icraatlar yapmış, ve bütün yaptıkları dinle çatışan şeyler. Ben niye bu adamın dini görüşünü sorgulamayayım amk?

  Kemalizm öyle bir zihniyettir ki, din bile sorgulanmaya açıkken, kemalizm kendinin sorgulanmasını reddeder. Hiçbir şeyi sorgulamadan ilkokuldan itibaren ne anlatılıyorsa biat et. Kemalizm budur. Ve bağnazlıkla suçladıkları müslümanların en bağnazından 50 kat daha bağnazdırlar. Neyse konuyu çok dağıtmadan esas meseleye dönelim.

  Bu ülkede ezanları türkçeye çeviren, dinin eğitimini yasaklayan, kadınların başını açan, 1400 yıllık şeriat ve hilafeti kaldıran insanın dinini elbette sorgulayacaksın. Çünkü yaptığı her icraat dinin aleyhinde.

  Onu da geçtim mustafa kemal'in müslüman olduğunu iddia edenler en başta kemalistler amk. Neden peki? Müslüman olan bu halka onun yaptıklarını hazmettirmek için.

  En büyük 2 yalanları vardır mustafa kemal'in müslüman olduğuna dair. Birincisi mustafa kemal'in suudi kralına 1919 yılında yazdığı iddia edilen mektup. ikincisi ölmeden önce aleyküm selam dedi palavrası.

  Çok özet geçiyorum. 1919 yılında yazıldığı iddia edilen mektupta mustafa kemalin ismi "mustafa kemal atatürk" diye geçmektedir. Mustafa kemal'e "atatürk" soyadı 1934 yılında verilmiştir. Aleyküm selam palavrası için şu yazımı inceleyin. Biz zamanında yazdık bunları: (bkz: arapçaya karşı olan atatürkün aleyküm selam demesi)

  Özetle mustafa kemal'in müslüman olduğunu iddia eden kendileri en başta amk. Ama biz palavralarını çürütünce "ama dini biğzi ilgilendirmez taammı" diyorlar bu sefer. Olay bu kadar basit.
  11 -33 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  vatanseverliğin dili, dini, ırkı yoktur. vatansever, vatanseverdir.
  6 -4 ... drdolantin
 3. 3.
  Aslolan devletin bekasıdır. Renginin çok da bir önemi yok.
  4 -2 ... merrick
 4. 4.
  atatürk hangi caminin imamıydı.

  konuyu kaçırdım da.

  https://video.uludagsozluk.com/v/maket-türkiye-kupası-yutarak-intihar-etmek-25566/

  6 -3 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  bizim dini görüşümüz de atatürkü ilgilendirmez o zaman. ama öyle mi? adam kur'an'a gökten indiği sanılan kitap diyor, ezanla alay ediyor, kendi adına mevlüt yazılıyor (peygamber ile alay ediliyor), ezan yazılıyor (allah ile alay ediliyor) bunları destekler mahiyette davranış sergiliyor. ve bunlara kimse ses çıkaramıyor, bir şey diyenler ya idam ya sınır dışı oluyor. birileri kendini tanrı falan mı zannediyor?

  allah müstehakını versin. başka da diyecek lafım yok. *
  otoost olo moslomonon bor orodo yoşoyobolocoğo bor sostomo kormoştor.
  *

  ulan onlarca insanı ülkeden kovup birçok insanı astırıp, kendi gibi düşünmeyen hiçkimseyi yönetim kademesine almayarak tek parti ile demokratik (!) türkiye cumhuriyetinin diktatörlüğünü yaptı. ne sisteminden bahsediyorsun.
  ulan osmanlı'da ateist ile müslüman bir arada çok daha huzurlu yaşıyorlardı.

  gerçekleri söylemek ne zaman hakaret oldu?

  yazdıklarıma bir cevap bulamayınca anca iftira atıp eksilersiniz zaten.
  8 -10 ... kazangap
 6. 6.
  http://www.milliyet.com.t...tar-yasin-gundem-1918446/

  https://video.uludagsozluk.com/v/liderin-putlaştırılması-90687/  bugün ki mısır koçanınnın bir benzeri

  behçet çelebi atatürk öldükten kaç sene sonra mevlüt yazmış

  herhalde öbür tarafla iletişim halindeydi.

  asıl mevzu ; bu kuran kurslarına da tecavüz ne iş.
  4 -3 ... timur cengiz hulagu
 7. 7.
  ülkeye bak Arkadaş. Atatürk'e hakaret Ediyor ve kimsenin bir işlem yaptığı yok.

  resmen Muz cumhuriyeti'ne döndük. Uyanın ey Türk milleti...
  6 -3 ... izmir ne taraf
 8. 8.
  din ile devleti ayiramayanlari ilgilendirir ancak. laik bir cumhuriyette cumhurbaskaninin, basbakanin ve bakanlarin dini kimseyi ilgilendirmez. ha avaz avaz her yerde dinden ahkam kesmeye baslarsa devlet adam/lari bu düpedüz şov amaclidir. baska bir aciklamasi olamaz bunun.
  3 -1 ... delininsesi
 9. 9.
  mustafa kemal'e hakaret içermeyen başlıktır.

  ateist ve müslümanın bir arada yaşayabildiği düzen falan da yaratılmamıştır. en basitinden 28 şubatta müslümanlara yapılan zulümler ortada. 2 sene evveline kadar başörtülü müslüman kadın üniversiteye giremiyordu amk nerede sizin atanızın ''ateistle müslümanın bir arada yaşayabildiği'' düzeni?

  müslüman olmayanları ilgilendirmez ancak. müslümanların dikkatini başka tarafa çekmek için.
  4 -1 ... jeffrey dahmer
 10. 10.
  bu kuran kursunda çocuklara tecavüz edenler

  namaz kılmadan önce mi yoksa kıldıktan sonra mı

  tecavüz ediyorlar sorunsalının

  analitik olarak ele alınması neticesinde bilinebilir.
  6 -7 ... timur cengiz hulagu