1. 1.
    Başlık açmak için başlık açmak bu olsa gerek, yüce insanlar üzerinden prim yapıp reklam geliri elde etmek de denebilir. Yani uzun lafın kısası meyve veren ağaç taşlanır; Atatürk kesinlikle saygı duyulması gerekilen bir insan, bir değerdir.
    13 -2 ... vladimir vladimirovich putin
  2. 2.
    Atatürk ün hiçbir fikri bilimle çelişmez salaklığın alemi yok. Fikirleri bilimle çelişen birisi “bir gün fikir ve ideallerim ilim ile ters düşerse ilim yolunu tercih ediniz” diye bir cümle kurar mı hiç?

Ama tabi sizde nerde bunu anlayabilecek muhakeme.
    13 ... flat head
  3. 3.
    karıncaların insanlarla konuştuğuna inanan malların dert ettikleri tezlerdir.
    9 -3 ... rumeli71
  4. 4.
    Bu adamlar iyi ki var öyle demeyin. Ben bu adamlar sayesinde Mustafa Kemal'in ne kadar da büyük bir lider ve önemli bir adam olduğunu anladım.

Bu adamlar sayesinde neyin olmaması gerektiğini anladım.

Bu adamlar sayesinde iyiyi göremeden, kötüyü görerek iyinin ne olması gerektiğini görebildim.

Bu adamlar olsun. Bu adamlar bizim için ibretlik örneklerdir.

Bu cehalet Türk halkı için ibretliktir. Görmesini bilene..
    6 -2 ... scorpioraptor
  5. 5.
    ' Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin. '

Bunu diyebilen bi adam hakkında malca yorumlar yapan beyhude konuşan bi yazar.
    9 -2 ... forza besiktas
  6. 6.
    "Ben Mustafa Kemal'im, çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim hala en hakiki mürşit değilse ilim kurusun damağım dilim.”
    3 -3 ... sicacikbikahve
  7. 7.
    Oldukça doğal olan tezlerdir.

Tüm bilimsel tezler doğru olmak zorunda değil. Doğru olmak zorunda olsaydı ismi tez olmazdı.
    4 ... yahigewrovski
  8. 8.
    Eee? "Benim söylediklerim bir gün bilimle çelişirse bilimi tercih edin !!" diyen de paşanın ta kendisi diil mi?...

O zaman sen zırvalamış olursun...
    4 ... paganviodio
  9. 9.
    dünyanın öküzün boynuzunda dönmediğini söylemiş olması gibi mi ?
    ( gericinin bilim anlayışı , kendisini düdüklüyen şeyhinin şeyinden öteye gitmez )
    2 ... importer
  10. 10.
    adam boşuna dememiş;

''benim söylediklerim bir gün bilimle çelişirse ne kadar dinci pezevenk varsa amk''

diye.
    2 -1 ... munir bey