1. 1.
    neden sevmesin ki canım. evet ak parti seçmenlerinin çoğu atatürk hakkında değişik fikirlere sahip olduğu bir gerçek. ama ben seviyorum ve sayıyorum mesela. o türk milletine allah tarafından hediye edilmiş bir kahraman. din ile yaptığı değişiklileride bugünki gibi o zamanda tarikatlar kudurmasın diye yaptığını düşünüyorum.
    5 -5 ... mumbarsever01
  2. 2.
    mesela ben bir chp li den daha çok seviyorum. hdplileşmiş insan atatürk ü sevebilir mi ?
    2 -1 ... non posso amare
  3. 3.
    Muhammed'i seven ateist gibi bir tiplemedir.

Edit: 16 yıldır Atatürk düşmanlığından başka bir şey yapmayan partiye oy verip 'ben Atatürk'ü seviyorum' demek de bariz şov bence.
    16 -5 ... alkolik oldum
  4. 4.
    Akplilerin sanmiyorum sevmek gibi meziyeti olsun. Ya taparlar ya nefret ederler...
    1 ... portatif
  5. 5.
    Atatürk'e tapan mı yoksa seven mi bu ayrımı iyi yapmak lazım.

tapanlar CHP ye oy veriyor çünkü
    3 -4 ... dedeninkeli
  6. 6.
    yani seviyorum. kendisi büyük işler başarmış ve türk milletini büyük bir kölelikten kurtarmış. ama bazıları var ki bu sevgiyi abartıyor diyebiliriz elbet.
    -2 ... mumbarsever01
  7. 7.
    Olması gerekende bu zaten sevmese nankördür sen Atatürkün getirdiği demokrasi cumhuriyet laiklik sayesinde akp yi Tayyip Erdoğanı seç sonrada sevme resmen çelişki.
    1 -1 ... matbazel
  8. 8.
    Laiklik kadar basit ve anlaşılır bir ilkeyi bile din düşmanlığı zanneden bir gurubun atatürk'ün düşünce ve ideallerini, neyi neden yaptığını idrak edip bu düşünce sistemini benimsemesini ve sevmesini nasıl bekleyebilirsiniz ki?
    1 ... cold man
  9. 9.
    Atatürkü sevse Atatürke ve inönüye iki ayyaş diyenlerin partisinde durmazdı.
    2 ... shizi
  10. 10.
    birisi bana oksimoron cümle örneği kur dese, bunu söylerdim.
    ... klimanjaro