1. 1.
  atatürkün bir ingiliz ajanı olduğunu sanan yobazdır... ingiltere ve haçlı emperyalistlerin, başta türkiye olmak üzere tüm islam ülkelerini; dinci, banaz, kadın düşmanı, ilim ve bilim düşmanı, ortaçağ kılık kıyafetinde bırakmak istediğinin farkında olmayan yobazdır... atatürk gibi tarihin en büyük ingiliz düşmanına ingiliz diyerek milleti götüyle güldürürler... atatürk kadar ingiltereye darbe vurmuş bir adam daha yoktur... atatürkün kazandığı çanakkale ve kurtuluş savaşları, ingilterenin tüm forsunu yerle bir etmiş, sömürgelerini ayaklanmaya götürmüştür... ulan ne ingiltereymişki, bizim işimizi tümden bitirmesine rağmen, bize ajanını yollayıp, bizi düşmanın elinden kurtartmış tam bağımsız bir cumhuriyet kurdurtmuştur... ne ingiltereymişki, çağdışı bir ortaçağ ülkesini dogmalardan kurtarıp laikliği getirmiş, aklı bilimi fenni ön plana koydurtmuştur... ulan ne ingiltereymiş ve ne ajanmış be helal olsun!? bir ingilizle konuşurken yav bu atatürk sizin ajanınız dimi lan felan demeyin, tarih bilen bir adamsa feci taşak geçer sizinle...
  4 -2 ... search for the lost entry
 2. 2.
  sözlükteki sığırları ortaya çıkartmış şerefsiz yobaz yalanıdır... abowwwww nelere inanıyor bunlar ! umarım şaka yapıyorlardır...
  1 -1 ... search for the lost entry
 3. 3.
  He yarram sizin kafanizin içinde yesil sümükmü var?
  1 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  atatürk ve cumhuriyet tarihi bilinmezlikler , karanlıklar ile dolu bir dönemdir.

  Osmanlı ile ilgili hemen hemen her şeyi bilebiliyor iken daha yakın bir tarih olan cumhuriyet tarihi hakkında aynı göktürkler ve hunlar da olduğu gibi çok az bir bilgiye sahibiz.

  evet atatürk'ün mason locasına üye olduğu doğrudur , lakin atatürk bunu lehine kullanmıştır.
  Türkiye üzerinde ki planlarını anladıktan sonra zaten locadan ayrılıp gençliğe hitabeyi yazmıştır.

  Gençliğe hitabeyi okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız , hani o rte'Nin sözlü olarak yasaklattığı hitabe var ya hah işte o!

  Atatürk'ün turan aşığı olduğunu herkes bilmekte , çok yoğun milliyetçi duygular ile turanı desteklediği yaptığı yaptırımlar ve cumhuriyetin refahı açısından açtığı fabrikalar , yenilikler bunu destekliyor zaten.

  Not: turan görüşü hunlardan beridir süre gelen bir şey burada turan'ı din ile bağdaştırmayın sikerim , sonuçta asya da gök tanrı inancına bağlı olan kardeşlerimizde var.

  Şimdi gelelim atatürk'e hakkında çok fazla bilinmezlik olduğu için körü körüne bağlanmak yanlış olabilir , ama aklımda da bir soru var
  Bizim devletin dinsiz ilan ettiği atalarımız var ya hani dünyaya damga bırakmış atalarımız , hunlar , göktürkler ve atatürk gibi , bunlar hakkında hiç bilgi sahibi değilken osmanlı hakkında devasa bilgilere sahibiz , islamdan öncesi bize unutturulmaya veyahutta dinsiz ilan ettikleri kağanlarımızın unutulmasını mı istiyorlar da bu bilgiler tarih kitaplarında yazmıyor?

  arkadaşlar hunlar ve göktürkler bizim atamız olduğu kadar , Mayalar ,aztecler , inkalar , kızılderililer ve moğollarda bizim akrabalarımız onlarda Türktür.
  1 -1 ... el tahir
 5. 5.
  beyni yıkanmış tipik bir yobazdır. böyle akıllara zarar insanlar gerçekten var.
  1 ... wat the fak
 6. 6.
  bilmeyen ve bilmek istemeyen dar görüşlülüğün bir sonucudur. dar görüşlü olduğu için de ona gerçekleri anlatmanın bir yolu yoktur.
  ... gupses
 7. 7.
  Cehaleti Nirvana boyutunda yaşayan yobazdır, bunlarla tartışmak bile zül gelir.
  2 ... ayazhan
 8. 6.
  hangi ingiliz ajanı türkler için 6 tane savaşa girip 2 tane isyan bastırır diye düşünmeyen yobazdır.
  ... halk ozonu
 9. 7.
  ya sözlükte atatürk hakkında ne başlıklar açılıyor siz biliyorsunuz. bu yobazları insan hesabına alıp açıklamak bence mantıksız. bir aralar bende açıklamaya çalışıyordum bir süreden sonra boşver dedim örümcek sarmış ağlarını değiştiremezsin ki.
  1 ... kremalivodka
 10. 8.
  Ataturk'un aslinda gercek adi Yossi Kohen olan amerikali bir isadami oldugunu iddia eden yobazin onde gidenidir.
  Bunlar hatta bazen sacma sapan seyler de uretir;
  (bkz: ataturk yahudi oldugunu sarhosken agzindan kacirdi)

  Ayni zamanda bu yobaza bu saka cok kez devam edilmistir;
  Lebron james aslinda israil yapimi bir robottur. Asli nba finallerinde dallasa kaybettikten sonra donus yolunda brezilyali uyusturucu ceteleri tarafindan kacirilmistir. Gercek adi yossi lebronovdur. Tek amaci butun sutlari atip nba sampiyonu olmaktir.
  .....
  ... constantin levine