bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    atatürkçülerin her fırsatta dine saldırması ve ikilik yaratması durumudur. en güzel örneği (bkz: ataturk u mu kurtarirsin hz muhammed i mi)
    2 -16 ... karton piyer
  2. ?.
    atatürkçü geçinen bireyler diye söze başlayıp sonra atatürkçülerin din düşmanlığı diye Atatürk'e ve türklüğe düşman olanların uydurması.

eksi sonrası ek: Akym neden o zaman başlık Atatürkçü geçinenlerin din düşmanlığı değil de Atatürkçülerin din düşmanlığı söyleyin bana!

2. ek: tamam lan tamam din düşmanıyım ama vatikan güdümlü fethullah gülen hristiyanlığının düşmanıyım.
    5 -4 ... selim pusat
  3. ?.
    dincilerin her fırsatta hilafeti istemeleri, bilimin, sanatın dinde yasak olması, değişen dünyaya ayak uyduramamayı, özellikle de eleştiriye açık olamamalarını eleştiren atatürkçüleri düşman sanma kuruntusundan başka birşey değildir.
    4 -3 ... bard of hell
  4. ?.
    olmayan düşmanlıktır.
    2 -1 ... yendik mi lan
  5. ?.
    başlık asılsızdır. atatürkçülerin din düşmanlığı değil, dincilerin atatürk düşmanlığı şeklinde açılması gereken başlık olmalıdır.

(bkz: dincilerin atatürk düşmanlığı)
    7 -3 ... slash
  6. ?.
    din düşmanlığı değilde, dinci düşmanlığı dersek daha doğru olacaktır. böyle bir durumdan bahsedeceksek: evet atatürkçüler dinci, yobaz, doğmalar gibi ışığını bilim dışı kavramlardan seçmiş her şeye karşıdırlar. atatürk ü mü kurtarırsın hz muhammed i mi sorusuna verilen bazı cevaplardan dolayı din düşmanı oldukları iddia ediliyor atatürkçülerin. şahsen bende atatürk' ü kurtarırım. kârımı maksimize etmeye çalışıyorum çünkü. türk toplumuna hizmet etmiş ve edebilecek bir insanı kurtarırım tabii ki. hz muhammed'i kurtarmanın bir faydasını göreceğimizi sanmıyorum.
    1 -3 ... takino parmino
  7. ?.
    dinin gerekliliklerini yerine getiremeyen,yada getirmek istemeyen,dünyaya hırsla bağlanan ve toplum önünde saygın yer edinmek isteyen bireylerin atatürk ismine sığınmasıdır.atatürk ismi onların hayattaki sayılı dayanak noktalarından biridir.muhakkak insan,kendi zayıflığını, büyük bir ismin altında yüceltmek ve korumak ister.her ne konuda olursa olsun düşmanlıklarını, bu tarz büyük isimlerin himayesinde yapabilirler,söyleyebilirler.
    -2 ... nessaj
  8. ?.
    dincilerin atatürk düşmanlığıda aksi bir çerçevede incelenebilir:

(bkz: ben laik değilim müslümanım demek)
    1 ... takino parmino
  9. ?.
    dincilik ile dindarlığı ayıramayıp, dinciler tarafından sömürülen insanların hayal ürünüdür.
    2 ... lewwo
  10. ?.
    sözlük yazarlarından anladığım kadarıyla herkesin birbirine düşman olması durumudur.
    ... mekselina