1. 1.
  Tıpkı din bezirganlığı yaparak Allah'ın kur'an ve hz.Muhammed'in vasıtası ile tebliğ ettiği islam dininin ardına saklanıp ihanet edenler gibi, Atatürkçülük ardına gizlenerek her türlü ihaneti yapanlardır.

  Bunlar kimi zaman doğu perinçek gibi azılı maoist'ler olduğu gibi, genelde yalçın küçük gibi komünistlerdir. kemalizm denilen akımın içerisinde bu denli kendi kültürüne düşman olanların peydah olmasının sebebi de budur. Bu akım içerisinde sadece sosyalistleri değil aynı zamanda kapitalistleri, emperyalistleri, amerikan aşıklarını ve bilumum diğer hainleri de barındırmış ve barındırmaya devam etmektedir!

  çünkü halkımızdaki iki çeşit genel kanı Allah diyene eyvallah, Atatürk diyene maşallah olmuştur hep...

  Bu Atatürk'ü kullanarak ihanet edenler başbuğ atatürk öldüğünden beri varlar... Onlara en güzel cevabı Türkçü bir kalem yıllar önce vermiştir.

  --spoiler--
  evet, atatürkçülük, gazi mustafa kemal’in heybetli varlığını siper yaparak, o siperin arkasından kendi adi çıkarlarını, siyasi ihtiraslarını veya türklük aleyhindeki melun fikirlerini kolayca, rahatça ve hatta şirretçe söylemenin, yazmanın adından başka bir şey değildir. öyle olmasaydı, hürriyetçisinden diktacısına, sosyalistinden kapitalistine, solcusundan komünistine, renksizinden türklük düşmanına kadar o yıllardan beri o kadar kişi atatürkçülük taslayıp durabilirler miydi?

  işte atatürkçülük edebiyatında tek gerçek budur.

  nejdet sançar
  --spoiler--
  1 -3 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  halkın allahı diniyle uğraşanlar kadar atatürk sevgisi ve milliyetçiliğinide kullananların var olduğunu bilenlerin hemen fark edebileceği grup.
  ... coolego
 3. 3.
  doğu perinçek' in hayatı cezaevlerinde geçmiştir. atatürk' ün ardına sığınıp refah bir yaşam sürebilirdi. ama o atatürk' ü anlamayı seçti ve cezalar aldı.
  1 -1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 4. 4.
  kemal kılıçdaroğlu kemalizm i eleştirince böyle bir akım başladı.

  vurun kahpeye.

  yalnız nacizane tavsiyem rüzgar nerden eserse oranın rüzgar gülü olmak değil, sosyal toplumsal lincin karşısında durabilmektir.
  ... tea man
 5. 5.
  Anarşist, komünist ve teröristlerdir.
  ... busesbitermilan