1. 1.
  Atatürkçu zırhı kuşanıp, ülkesine devletine milletine ihanet eden hainlerin listesidir.

  (bkz: turgut özakman) trtyi sovyet yeniçerileriyle doldurmuş, ateist adamlara islamla ilgili radyo programı yaprırmıştır.

  (bkz: ahmet necdet sezer) 2000 yılında new york'ta ' ermeni soykırımı hakkında ne düşünüyorsunuz?' diye sorulduğunda 'bu konuyu tarihçilere bırakalım' demiştir.

  (bkz: doğu perinçek) sosyalist bir türkiye arzulayan, türkiyede devrimin kürt milliyetçileri sayesinde olacağını düşünen apoyla sarmaş dolaş fotoğrafları olan adam.

  (bkz: sarp kuray) türk milletini marksist bir sistemle çürütmeyi hedefleyen, 27 mayıs olaylarının baş karakterlerindendir. Milliyet gazetesinde yayınlanan itiraflarında, atatürkçü olduğunu açıkca vurgulamıştır.

  (bkz: turan şahin) içinde yer aldığı hükümeti yıkmak için komuniştlerle birlikte çalışan dönemin orman bakanıdır. Deniz gezmişe aracını tahsis etmiştir.

  (bkz: kemal kılıçdaroğlu) müslüman türklerden umudunu kesen, marjinal sola ve pkkya sahip çıkan. Pkklıları anlından öpen bir atatürkçü.

  (bkz: metin feyzioğlu) pkkli tabutu taşıyan, türk devletine karşı verilen mücadeleyi destekleyen bir başka atatürkçü.

  (bkz: sezgin tanrıkulu) metin feyizoğlundan hallice, pkklı cenazelerinde katil devlet dercesine boy gösteren chpli vekil.

  (bkz: meral akşener) laikliğini ve atatürkçülüğünü her konuşmada belirten fetönün premsesi.

  (bkz: tengir budun) ayrılıkcı türklerin başını çeken, ankaradan doğusunu kürtlere vermeye hazır yeterki onlar olmasın zihniyetinde bir vatandaş.

  Bunlar şimdilik aklıma gelenler, sizde ekleme yapabilirsiniz.
  6 -11 ... ehli kunh
 2. 2.
  turgut özakman ve metin feyzioğlu dışında bir atatürkçünün bulunmadığı listedir. O iki adama da kurban ol sen.
  3 -1 ... marjinal bir yurtsever
 3. 3.
  Ataturkcu kismini okudum, gerisini okuma ihtiyaci duymadim.... Adimizi nereye yazdiriyoruz kardes ?
  1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir