1. 1.
  gazeteci gürkan hacır ın ali babacan ile ilgili verdiği kulis haber sonrası ortalık karışmış.

  Hacır, parti çalışmalarında Babacan’ın farklı kesimlerle de görüştüğünü belirtip, görüşülen isimler arasında Atatürkçü Düşünce Derneği’nden de (ADD) kişilerin olduğunu söyledi. Hacır’ın bu sözleri ADD’de yeni bir tartışma başlattı.

  ADD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Ateşoğlu, sosyal medya hesabından Hacır’ın sözlerini aktardı ve Babacan’la görüşen kişinin ADD’den istifa etmesi gerektiğini belirtti.

  ali babacan vebalı biri mi, atatürkcü düşünce derneğinden biri ile görüştü diye, konuştuğu kişi niye istifa etmek zorunda olsun.

  bunlar çok yanlış düşünceler.

  atatürkcü düşünce derneğine yakışmıyor.
  2 -1 ... gogocu
 2. 2.
  Babacan bu tipleri insan zannedip konuşmuştur. bilmezki atatürkçü düşünce derneği denen kurum atatürkü tekelinde zanneden bir zavallılar topluluğu.

  dini kendi tekelinde zannedenlerle bunların bir farkı yok.
  1 -7 ... gucluturk
 3. 3.
  Atatürk ü zerre kadar sevmeyen tiplerin “bakın biz herkesi kucaklıyoruz” reklamıyla oy avcılığıdır bu.

  Madem bu kadar seviyordun, hükümette görev alırken bir kez “atatürk” kelimesini zikretmeye neden üşendin diye sorarlar adama.

  Yemezler.
  3 ... flat head
 4. 4.
  Vebalı olan onların zihniyeti başkanlık sisteminin bir faydası da bu kimse kendi gücüne göre hareket edemiyor illaki bir ittifak kurması gerekiyor yoksa bu adamlar ekrem imamoglunu nasıl kabul ederlerdi.

  Bu anlamda sevmem ama kılicdaroglu ciddi mesafe aldı. Yoksa bu laik yobazlara kalsa sittin sene yönetime gelemez chp. Uca, yarkadas, Gültekin gibi agzı kirli insanları görmüyor musunuz secimden sonra neler neler kusmaya başladılar..
  1 -1 ... fikirsizadam60
 5. 5.
  Olacak iş mi bu şimdi ya tam da belediyeden rahat rahat para yiyeceklerdi ağız tadıyla.
  1 ... masklavi