bugün

laikliği yerine getiren bir adet kavaşedir. adabı ile oturan adama kalkıp çığlıklar atarak saldırmak neyin kafası.

--spoiler--
Sarık takıp cübbe giyen vatandaşı gören kadın; eline akıllı telefonunu alarak 2596 sayılı kanunu bağıra bağıra okumaya başladı.

Yolcuların şaşkınlıkla izlediği kadın, herkesin Türkiye Cumhuriyeti'nin kanunlarını uyması gerektiği yönünde çığlıklar attı
--spoiler--

https://m.mynet.com/atatu...ama-saldiri-haber-3962328
Antepte çocuklarınızı okula göndermeyin diye kapı kapı broşür dağıtanlara sesi çıkmayan dlyraklar bir anda özgürlükçü kesilmiş ilginç.
Toplum huzurunu bozmak ve halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçundan yargılanması gerekilen kemalist kadındır.
Kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkarılması gereken kadındır.

Sarık dinin şovuysa
Dekoltende vücudunun şovudur ?

Ozaman sende o dekolteyi giyme arkadaş?
kanunları hatırlatan kadındır. herkes uyacak o kanunlara.
ooo çomar mağduriyeti alırım bir dal.
ülkede şapka kanunuda var şapka takmıyor diye birine saldırılanı gördünüz mü 2018’de?

tanım: boş beleş kadındır
''beni cumhurbaşkanı kabul ediyor sen kimsin'' diyen çomar muhtar galiba.
ses tellerine kurban oolduğumun kadını ya..
laikliği, insanlığı. her kesime saygı duymayı ve eşit yaklaşmayı kafalarına çaka çaka öğreteceğiz.
sarık din şovuysa dekolte vücut şovudur diyen arkadai güldürdün cidden.

dekolteyle oy toplayan ya da dekolteyle çiftlik bank gibi para toplayan birini görmedim daha.
yani islamı bir satış stratjisyle aynı kefeye koyduğunu kabul ediyorsun.

yani din bir satış aracı öyle mi?
Gelmiş yine demagoji severler. Omo sözde böylö yopoyorsonuz. Bunların özgürlük anlayışı bu işte kardeşim kendim her boku yiyeyim kimse bana karışmasın ama ben herkese karışırım kimse dinini yaşamasın benim kuralıma göre yaşasın. Kafaları özetle böyle çalışıyor.
Türkiye cumhuriyetinde, Türkiye Cumhuriyeti'nin kanunlarına uyulmasını talep etmek, bunu boş lafla değil, kanunu okuyarak yapmak ayıp sayılır oldu. ... Eskiden nasıl gururla söylerdim "ne mutlu türküm diyene " diye..
Ellerin dert görmesin.
Ağızdalaşına giren laik kadın. Üslup yanlış ablacım üslup, konuşarak bile anlatamayacağın insanlara bağırarak hiç anlatamassın. Tam siyasilerin istediği çekişme ağızlarının suyu akıyordur yemin ederim. Doz artarak gidecek seçimler yakın.
tbmm'de kadın sanatçıların sahneye çıkmasının yasaklandığı günlerde hala ışid zihniyetinin türkiye'yi avcunun içine aldığını görmezden gelenlere rağmen cesurca vatandaşlık görevini yapan çağdaş türk kadınıdır.
dinci veya laik hic fark etmiyor şu üsluplara bakılacak olursa herkes birbirine saldırmak için yer arıyor. elestirinin uyarının da bir adabı var saygıyı elden bırakmamak lazım.
seviyesini ve kalitesinin kaçinci sinif oldugunu belli etmis bir tip daha. bunlar bundan oteye gidemeyecekler hic umudum yok.
Kanunlara bu kadar baglı ise diktaya önce evinden başlasın. Zira şapka kanunu da hala yururlukte, cocugunu ve eşini sapkasız dışarı çıkarmasın.
https://scontent-sof1-1.x...2f9788ec4&oe=5B68168C
Nedense böyle şeyler hep havalimanında oluyor enteresan bir mekan.
Laikizmus bidi bidi vak vak vak ve kkb hastalıklarıyla hayatını devam ettirmeye çalışan çilekeş kadındır. Satanist olduğum halde şu kadının yaptığı kötülüğü kabullenemiyorum. Kötülüğün de bir adabı var.
https://www.youtube.com/watch?v=mRsX2HJnSHE
öyle bir anda patlamayın.
bu ülkede neler oluyor neler.

oruçlu değil diye yumruk atan adam.

mini etek giyen kadına saldıran şahıs.

gönülden istemesemde birazda olsa haklı bulduğum kadındır.
Ellerine ağzına sağlık..
güncel Önemli Başlıklar