bugün

çünkü dinle alay etmenin bir cezası yok. normal karşılanıyor. size karşılık vermeyeceğim. herkes saygıyı hak ediyor.
ben atatürk e saygı duyuyorum saygısızlık içeren tüm entry lerimi de sildim. umarım siz de insanların inandığı değerlere hakaret etmeyi, dalga geçmeyi bırakırsınız.
Çünkü kardeş
1- Atatürk türk kadınını över muhammed iyi kadın kargalar arasında aka karga gibidir der
2- atatürk kadın erkek eşittir der muhammed kadın aklen ve dinen eksiktirder.
3- atatürk yurtta sulh cihanda sulh der muhammed din yanlızca allahın olana kadar savaşın der.
4- atatürk esirlerine konuk mumekesi eder muhammed ya kafasını keser yada köleleştirir.
5- atatürkün türkiyesinde herkes eşit vatandaştır muhammedin hicazında gayei müslim zımmi dir yani vatandaş bile değildir.
6- atatürk türkiyesinde isam asılmaktır muhammed hicazında gözleri kör edilip kolları kesilip çöke atılmaktır.

Ve daha birsürü şey.
Valla kimse kimseye herhangi bir konuda saygı duymak zorunda falan değil, ha duyar o kendi bileceği iş ama kimse saygı talep edemez ancak ben tahammül bekliyorum der o makul bir istek.

Bunu da buraya bırakalım tam olsun.

(bkz: allah ın loser bir tanrı olması)
atatürk e saygı bekliyorum ve dinimle alay etmiyorum. müslümanım ve yeri geldiğinde dinimide çok iyi savunurum. kalıplaşmış yargılar bunlar, bırakalım bunları.
güncel Önemli Başlıklar