bugün

Dün gece dedik ki "ataya uzanan elleri kırarız..."
Şaka yapıyoruz sandılar.
Bu atatürk'e küfredip büstünü tokatlayan piçin son halidir.
https://twitter.com/TTAgr.../1051726663531290624?s=19

Şerefsiz köpekler.
Siz bu ülkede yüreği atatürk sevgisiyle atan milyonları yok sayıp kimden cesaret alıyorsunuz?
Alayınızı sokacağız böyle hizaya, alayınızı...

--spoiler--
+sen nesin?
-ben bir orospu çocuğuyum.
+şimdi siktir git orospu çocuğu seni.
--spoiler--
Ülkenin hali içler acısı. Meksika da falan olsaydık, ya da brezilya da.

Ortaya daha ilginç görüntüler çıkabilirdi.
Vay faşistler, benim Kürt kardeşim alt tarafı özgürlüğünü dile getirdi...

Şaka şaka iyi olmuş pice.
sabah sabah gördüğüm en iyi şey bu olabilir. teşekkürler türk emniyeti.
Geldi mi “şimdi ne oldu atatürk ü sevdirmiş mi olduk” duyarcıları?

Beter olsun yezid.
şu ooorrrrrroossppppuu çocuğuna haddini bildirmek ne kadar keyfimi yerine getirse de, toplumumuzun bu tür şiddet içeren eylemlerde bulunması, ne yazık ki yüce türk adaletine olan güvensizliğimizin bir tezahürü olduğunu düşünmekteyim. şahıslar ne suç işlemiş olursa olsunlar cezalarını yüce türk adaleti karşısında vermeliler. ortadoğunun pisliğinde boğuluyoruz haberimiz yok.
sosyal medyada yayınlanan şeylerin sadece kısıtlı bir mecrada kalacağını düşünmek ahmaklık. ahmaksan egemen linci hakediyorsun demektir.
(bkz: atayizim)
+söyle lan!
- ben bir orospu çocuğuyum.
+ bir saha söyle neysin sen?
- orrrospu çocuğuyum.

haha zevkten 84 köşe oldum. bu kürtler bu ülkenin değerlerine saygı göstermeyi öğrenecek.
gayet güzel çok fazla şiddet linç olmadan ,medenice sayılabilecek bir şekilde haddi bildirilmiştir, tebrik ediyorum.
iyi olmuş amk vitaminsizine.
bi denk gelsem, öldür beni diye yalvartırım iti.

bir hayvana eziyet edene, iki atatürk e hakaret edene denk gelemiyorum. öldür allah ım diye yalvartıcam.
tipe bak amınakoydugum maymundan gelen mezopotamya eşşeği.
Ayaklarınız dert görmesin. Helal.
sözlükteki orospu çocuklarına da ibret olacak halidir. onlar da böyle itiraf edecekler .
kendi söylemeseydi de, biz ne olduğunu biliyorduk.

bunlar, herhangi bir yerden göç etmiş

belki 10 çocuklu bir ailenin, hiç umurunda bile

olmadığı çocuklarından bir tanesi, yarın biri eline

10 kuruş tutuştursa neler yaptırabileceğini de

sen düşün.

tehlikeyi fark etmek.
Linkteki Videoyu izledim, Atatürk'e hakaret ettiği o iğrenç videosunu da izledim.

Öncelikle kesinlikle gözaltına alınması beni çok mutlu etti, yüce türk polisinin ellerine sağlık.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu lidere hakaretin bedeli bu olmalı tabii ki.

Ama şu yukarıda linki verilen görüntü için aynı şeyleri söyleyemem.
Keşke polisimiz böyle bir şeyi görüntüye almasaydı.

Polisimiz gereğini yapmış Gerisi türk adaletine teslim etmiş olsaydı.

(Çok insancıl takılıyorum şu aralar.)

Umarım bundan sonrasını adalet halleder.
"şimdi siktir git. bizim orospu çocuklarıyla işimiz yok" diyerek bitirmiştir. helal olsun ama bizim bunun gibi orospu çocuklarıyla daha çook işimiz var. hepsinin anasını kanırtarak sikeceğiz.
T.cumhiriyeti bayrağı altında atatürke hakaret eden bakan, milletvekili, bürokratları napcaz o kadar çoklarki. Üstelik maaş alıyor prim kasıyorlar. Bi geri zekalıya o.çocuğu demekle olmuyor bu işler.
Soğuk sular serpen videodur. Herkes layığını elbet bir gün bulur.
Bu hareketi destekleyenler kadar acınası değildir. Cevaplanması gereken sorular.

1- Atatürk size bilimi mi adaleti mi yoksa dayakla, işkenceyle terbiyeyi mi gösterdi!

2-Çocuğun annesine kim olduğunu bilmeden küfretmek sizi cinsiyetçi birer pislik yapmaz mı?

3- iktidar olamamanın acısını başkalarından mı çıkarmak istiyorsunuz?

4-Polis suçluları tutuklamakla mı görevli yoksa işkence etmekle mi?

5-Yobaz diyerek aşağıladığınız kişilerin yüzüne bu hareketi destekledikten sonra bakabilir misiniz?

6-Hayatınıza kin ve nefretle mi devam ediyorsunuz yoksa tutarlılık ve akılla mı?

7-içiniz soğudu mu?
şimdi bu küfür edenin yaptığı nedir videoda söyletiyorlar kendine yaptığı tam da bu. bu kısımda sorun yok zaten. ama sorun şurada başlıyor.

direk böyle söylenmese bile atatürk' e hakaret eden başka kimseler de vardı. mesela devlet büyükleri hani bunlar ülkeyi yöneten isimler. onun dışında hükümeti yalayan kesimdekiler yine. peki bunlara ne yapıldı ? ülkeyi yönetene zaten dokunamıyorsun laf ettiğin an çıkmamak üzere hapise atılıyorsun. yalayan kesimdekiler de göstermelik hapis cezası gözaltılarla halkın gazını aldırttırıyorlar. yani buna yapılan hareketlerden hiçbiri onlara karşı yapılamadı buna tepki gösteren peki yok.

ikincisi herkes kendi adaletini sağlamaya kalkarsa o zaman şu silahla yapılan olaylara yada kadına şiddet haberlerine bir şey demeyelim kendi adaletini sağlıyorlar çünkü. gücü kimsenin eline tamamen bırakmayın benim söylediğim bu yoksa bu haberde pohpolandıktan sonra başka hiç gereği olmadığı halde yine aynı müdahaleyi yapar.

ben atatürkçü düşünce yapısına sahip bir bireyim. ve bu düşünce yapısında olması gereken suçluyu gereken yere teslim etmek. gereken cezayı vermek. ama herkes biliyor ki bu küfür eden yavşak serbest bırakılacak. işte sorun bu ülkede hukuk yada adalet diye bir şey kalmadı. bunun gibi yavşaklar sadece gündem değiştirmeye sorunu göz ardı etmeye yarıyor. sonuç olarak normal bir hukuk ülkesinde olsak bu görüntü olmasın derdim ama ne yazık ki hukuk ülkesi olmadığımız için yapılan doğru diyorum.
darısı sosyal medyaya taze düşen diğer kerro için.
iyide yeni gelen nesil bu kafayla geliyor, anadolu ajansından polis teşkilatına yargısına her yere bunlar hakim olmuş.