bugün

memlekette şerefsiz mi arıyorsun?
şerefsizden bol bir şey yok.

hem ceddimiz osmanlı'nın adını kullanıyor, hem atatürk'e hakaret ediyor şerefsizler.

buyrun;
https://twitter.com/_Evla...tatus/1023924826426298369
https://twitter.com/_Evla...tatus/1023926141768347648

ekran görüntüsü:
görsel
görsel

bu da sayfanın adresi:
https://twitter.com/_Evlad_iOsmanli

şerefsiz bunlar.
bunların osmanlı ile bir alakası yok, bunların türkiye ile bir alakası yok.

ben gerekli şikayetimi yaptım.
lütfen üşenmesin herkes şikayetini yapsın ki bu şerefsizlere haddini bildirelim.
ataları ingiliz gemisiyle kaçmış korkak yavşakların yıllar sonra atatürk'ün kurtardığı ülkede höt zöt etmesidir.

anıtkabir'de ataya küfreden kıza ne yapıldıysa bu itlere de aynısının yapılması gerekir.

şerefsiz arap köpekleri.
Sürekli aynı tweetleri floodlayan evlad-ı Osmanlı değil olsa olsa orospu evlad-ı olabilecek kişinin ettiği hakaretler prim vermeyin.
Osmanlı imparatorluğunu çok severim lakin bunların yaptığı terbiyesizlik harbi sinir bozucu.
Osmanlı değil soysuzlar sayfasıdır.
Bıktım bu veledi zinalardan ya iyice mitoz bölünme gibi üremeye başladılar. işte yeni Türkiye, kurucusuna aşşırı saygı duyan insanlar yetiştiriyor!
Adminin IQ'su 3 haneli değil direkt 3(üç) olan sayfadır.
Hz. Muhammed'e atılan hakaretlere de aynı tepkiyi verin samimiyetinize inanıp adım atalım bir şeyler yapalım. ama yok orda Yarabbi şükür deyip burada duyar kasarsan yallah başka kapıya.
sanal alemin en sağlam sayfalarından biridir. ataya makyaj yapmakla ayıp etmişler evet..
şerefsiz batı köpeklerinin yine biz müslümanlara saldırdıkları hadisedir.

bak şerefsiz mahluklar atamızı gram sevmeyen bir avuç insan olarak bırak atatatürkü herhangi birimizin agzından küfür duydunuz mu, sadece ben küfür ve hakaret ediyorum o da aşagılık yaratıklara.

her olayda anasını sikiyorlarmışçasına müslümanlara salça olanlara.

ha burdaki olay provasyon belli salak salak twitler de neyi amaçlıyorlar orasını anlayamadım.

mk atatürkçüler mi ayaklanacak devletin en üst kademesinden daha agırları edildi ne oldu iki kelam kasıldı o kadar.

bakın üçüncü entryi giren pısırık aşagılık yaratıga. ancac kuduz köpek gibi müslümanlara düşmanlık besler adi şerefsiz.
anca böyle sosyal medyadan yaparlar çık sokağa görelim ense traşını gavat seni.
evlad-ı aşifte bunlar...
Ne gazi mustafa kemal atatürk osmanlıya laf etmiştir, ne de ceddi ve evladı osman ataya dil uzatmıştır. Bu edepsiz ahlaksız terbiyesiz şerefsiz herifler son zamanlarda işi iyice azıttılar. Bunların türklükle milliyetçilikle vatanperverlikle osmanlıya ve ecdada saygıyla uzaktan yakından alakası yoktur. Unutulmasın ki, Zaten En nihayetinde atatürk de bir osmanlı generaliydi. Ona hakaret osmanlıya yapılmış sayılır. Hiç acımayın bu heriflere Haklarında ne gerekiyorsa yapın.
Gereken cezayı almasını umduğum sayfadır. Sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymanız şart.

Sosyal medyalarda dini, milli değerlerimizle daşşak geçen o kadar yerli ve yabancı sayfa var ki artık şikayet bile etmiyorum kahpe çocuklarını.
Bu müşrik akit tayfasına rağmen ne atamızdan ne dedemizden vazgeçeceğiz.

Kudurun yunan dölleri!
linç edilmelidir. anca böyle akıllanırlar sözde osmanlı piçleri...
Orospu evlatlarıdır.net.
işte bu kahpe dölleri yüzünden insanlara osmanlı yanlış tanıtılıyor ve nefret ettiriliyor.
kendi iç dünyalarında kendi ataları osmanlı hanedanı olabilir gel gör ki gerçek ataları anadolu köylüsü, fakir birer çiftçi.
sahipleri odtüde pankart açan haddini bilmezlerle aynı cezayı almalıdırlar. tutuklanmalıdırlar.
askıya alınmış sıçmık ve kusmukların oluşturduğu ortam.
evlad-ı fahişe çocuklarıdırlar. Tarikatlarda badelene badelene akıllarını yitirmişlerdir. Ne o çocuğu dolaşıyor aramızda yahu..