bugün

Ardahanlı hemşehrim kendisi iyi reklam yapıyor...
Bu adama neden yaptırım yok? Dokunulmazlığı nedir? Saç sakal traşı ile iyice Rolüne girdiği adamın ağırlığını taşıyamayan zerzevat. Madem atatürkçülük oynamak istiyorsun bunun sorumluluğunu da üstleneceksin. Ya sadece görüntü olarak var olacak susacaksın ya da konuşuyorsan iki kelimeyi bir araya getirebilecek klasta biri olacaksın.
Bir haberde "cinsel taciz" suçu ile içeri alındığını okumuştum lan.

Insanların zaaflarıni sömüren dincilerden ne eksiği var bu herifin?

Hırsızın hiç suçu yok mu? Şu adama "atam" diyenler gerçek atalarına ihanet eden beyinsizlerdir.

Yapacaksan sessizce modellik yapar paranı cukkalarsın. Konuşmaya başladıkça ceza kesilsin bu müsrife.
görsel
3 gün kaldı. Bekliyoruz.
Götürmediği karı kız kalmadı ibinenin.
Yalnız ne sömürdü be.
görsel
Keşke tadında bıraksaymış. Bir dönem bu benzerliği takdir ettik. Sanki biraz şova ve ticarete dönüyor olay. Suistimal tavan yine.
Birine şeklen benzemek önemli değil azizim.

Ruhen aklen benzeyebiliyor musunuz önemli olan o.
Geçenlerde bir garson buna paşam diyordu. Yok baba bu solcular resmen mal. Biride ağlayarak paşam bizi şu tayyip'ten kurtar diyordu.
Bos beleş adam.
paşam deyip hjrmet gosterenleri gördü bu gözler. zekamiz arşa vardı.
(img:#1931022)

Tek taşa beklerken kameralara yansımıştır.
Afedersiniz ama ișin bokunu cikarmistir.
Ben bu adamı öldürmek istiyorum bazen.
Fotoğraflarını görüyorum, direkt kafamda sahneler canlanıyor.
Çünkü bir değere saygısızlık gibi geliyor yaptığı. Bunu tam açıklayamıyorum. Yani giyiyor takım elbiseyi, kaşlarını saçını ona göre şekillendiriyor. Çıkıyor sokağa atatürk üzerinden ego tatmini yapıyor.
Bir video görmüştüm, birileri bunu görüp "atam sizi çok özledik" diyerek ağlamıştı. Harbi salak bu insanlar. Ve bu adam da hiç demiyor "arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz, ben sadece benzeyen biriyim. Fotoğraf çekilelim, dağılalım işte." diye. Uzaklara bakarak poz vermeler falan. Bir kızla dans eden fotosu vardı bu adamın, benzerliğini kullanarak kız düşürmüş! Gerçekten şaka gibi bir ülkeyiz.
Neyse insanlar zaten çok akıllı değil. Ama ben bu adamdan daha çok irrite oluyorum. Acilen bu işi bırakmalı, çok acil.
adamsa bu 10 kasımda ölür..
görsel

Bu bir yılmaz özdil iki. Ne Ekmeğini yediniz be adamın.
başıma bir şey gelmeyecekse söyleyeyim.
ya arkadaş ben Atatürk'e benzetemiyorum bir türlü bu adamı.
Atatürk üzerinden maddi manevi nemalanmak suç değil mi?! illa hakaret vs mi giriyor o kanuna.
Atam nargileniz nasıl olsun?

(img:#1931727)
görsel
sacini sariya boyatip geriye tarayan her balkan gocmeni erkek ataturk'e ne kadar benzeyebilirse bu adam da o kadar benziyo bence. ozetle benzemiyor!
140 journos'un videosunda izlemiştim.
Adam zaten bir oyuncu olduğunu kabul ediyor.
Rol yaptığını söylüyor yani.
Bu linç neden?
niye bu adama saldırıyorlar? herif törenlere katılıyor, kıyafet giyip canlandırma yapıyor, insanlar seviyor karşılığında para da alacak heralde taş mı yesin.

nedir yani mehteran takımları var onlarda aynı mantık. eski çağlarla ilgili film ve diziler var bir sürğ para kazanıyor yapımcılar onlarda mı kullanıyor?
Aslinda adamla dalga falan geciyoruz ama baya baya benziyor ataturk e.

Yapimci olsam, adamin da oyunculugu iyi ise devlet destegiyle yuksek butceli hoolywood tarzinda bir ataturk filmi yapilabilir.
(bkz: akp) sempatizanı kişidir.