bugün

Adam daha evrim geçirir geçirmez facebookta yorum yapmış.
görsel
Bu sözü söyleyen yaratığın hayatı karardı.

Yorum yapmaya gerek yok. Yanına kalmaz rahat olsun.. Destek veren ya da verecek orospu çocuklarının da yanına kar kalmaz..
O, Toprağın bol olsun değil miydi?
atatürk ve chppk * illa eleştireceksen adamın binlerce hatası var git onları eleştir. bu nefret söylemi hiç de sağlıklı ve doğru değil . içinizde nefret değil sevgi besleyin.
(bkz: uludagsozlukte frktmz krds frktmz adlı kullanıcı)
bence bu tip başlıkların açılması doğru değil. böyle orospu çocuklarının olduğu zaten bilinirken buralara taşımak işgüzarlık. aynı şeyi şehit haberleri için de düşünüyorum. medyada adını duyurmaya çalışan bir terör örgütünün eyleminden sonra şehit haberi vermek yeni eylemler için iştah kabartmakta. örgütler bu haberlerin yanyınlanmaması durumunda sivillere karşı eylemlerle tehdit ediyor da olabilir tabi.
Başkası yapmış gibi (sizde adettir) özellikle fotoğrafı göstermek için yapmış olmayasın.
Orospu çocuğu beyanı. Habur'da bu amk çocuklarının ayağına çadır mahkemelerini de mi chp kurdu? Davulla zurnayla chp'mi karşıladı? Açılım diye bu kitapsızların kanını chp'mi semirtti? Ayrıca o çizimi yapan parmaklarınızın eklemini s.keyim.
görsel
hukuk çevresindekiler bilir gamze özçelik davasında kadının tecavüz görüntülerini indirip paylaştığı tespit edilen 8-9 kişi tecavüzcüden daha çok ceza aldı.
sonra ''bana küfür ediliyor'' diye ağlıyorlar.
Sistemin Elverişli olmasınından kaynaklı lağım farelerinin bir hakareti.

Zamanında ingilize domalmış dedeni Sallandırdıysak bu topraklarda Size'de gelecek sıra.
Başlık açarken bile içindeki pisliği kusan bir haysiyetsiz başlık.

Not: 2 gram bile delikanlı olamayanların user olması bir sözlük hatasıdır.
bence bölücüluk icin bir troll. alet olmamak lazim.
Başlığı görünce '' yazık '' diyemedim. Cehalet çok ayrı bir kavram anlamak için okumak şart diyeceğim ama yazan şahıs okumak yerine başkalarından dinlemeyi tercih etmiş. Gördüğünüz üzere Türkiye de çomarlık hala bedava. Ne olursa olsun Ülkeyi miras bıraktığın Milyonlar seni rahmet ile anıyor Ulu Önder.. Rahat uyu.
Ateşi bol olması gereken ataya hürmetsiz orospu çocuklarıdır.
Bir temenni cümlesi.
http://www.youtube.com/watch?v=6v8NmyfGVqs