bugün

https://eksisozluk.com/entry/82303661

dilovası emniyet müdürlüğünden teyit edilmiş bilgidir.
atatürk büstüne küfreden ve büstü tokatlayan kürt piçi ve videoyu çeken şerefsiz arkadaşı ikisi de yakalanmışlar.

edit: üzülerek söylüyorum ki atatürk'e saldıran bu piç 18 yaşından ufakmış. dolayısıyla bu yaptığından dolayı hapse falan girmez.
umarım emniyetteki arkadaşlar bir kaza geçirmesini sağlarlar bu piçin.
Kodese atılması icap eden koftidir.
Evet lan Kürt sen kim oluyorsun da Mustafa Kemal’in büstünü tokatlıyorsun hadi Türk olsan neyse ne; kürde bak be:
iyi olmuş dedirten hadisedir.
Tokatlanmalıdır.
sıra bura da ki paralı ak trollerde

hepsi yakalansın hepsi.
https://youtu.be/iddJO8aOPdw
Ahahaha. Allah im tesadufi izledim de nasıl bir akıl nasıl bir zeka bu yarabbim fazla surmez seni alırlar içeri demiştim . iyi olmis bari biraz ter attirsinlar.
korkudan gençliğe hitabeyi ezbere söyler şimdi. o.ç.
Anasının amına sokulup orada istiklal marşı okutulması gereken soysuz piçtir.

Ayrıca bu gibi göt verenlerin bunu yaptığı uygulamalar da yasaklanmalıdır.
yıllardan beri atatürkcüler için söylediğim bir söz var inşaallah son nefesime kadar da söylerim o da şu dur .

atatürk yukarı atatürk aşşağı ama elde var kocaman bir sıfır .

demek ki neymiş ?

atatürk atatürk diye sayıklamakla atatürkcü olunmuyor muş .

icraat lazım icraat .

icraat yoksa sktir git .
yukarıdaki arkadaş "icraat lazım icraat" diye yazmış.
farkında değilsiniz belki ama, bu piçin yakalandığını ve gözaltına alındığını tüm sosyal medyadan, necip türk basınından önce ve sayın içişleri bakanımızdan bir buçuk saat önce size tengir budun bildirdi.

herkese iyi geceler. fetöcüler dikkat etsin, enselerindeyim her daim...

not: bu piçin yakalandığı haberi şahsıma saat 22.25'te geldi.
saat 22.45'te teyit ettirip emin olduktan sonra ekşi sözlük'teki entryde edit yaptım ve saat 23.00'da bu başlığı açtım.
bu memleket ne kadar nankör insan (pardon, insan dedim. yaratık diyecektim) barındırıyor?
bunlara insan muamelesi yapmayınca da ırkçı şovenist oluyoruz.

şu an gidip abd vatandaşı olsam ve birisi a. lincoln veya u. s. grant gibi abd'nin birliğinde önemli insanların heykeline aynı tepkiyi yapsa kardeşim de olsa türk de olsa müslüman da olsa aynı şekilde lanetler tepki koyardım.
tabi ki onlar için de türklüğümü dinimi kültürümü satmış olurdum.
oysa bu durumun dinle kimlik ile alakası yoktur. bir oluşum yapı içine kendi iradeniz ile girdiğinizde veya orada bulunmak yaşamak zorunda olduğunuzda o yapının değerlerini korumanız lazım ki inandığınız değerlere yemin ederek bunu kabul ediyorsunuz.
bir misafirliğe gittiğinizde veya bir grup içinde olduğunuzda oranın yapısına saygı duymak gibi düşünün. camiye ayakkabı ile girmek sizin özgürlüğünüz veya hakkınız değildir.
camiye girmemek sizin özgürlüğünüz ve hakkınızdır, bunu kullanırsınız.

böyle basit kusulası bir çoğunluk güruh içinde yaşıyoruz. benim liderime sövemezsin ama ben senin liderine söverim ahlaksızlığı.
oysa ya çeketimizi alıp bu lanet memleketden gideceğiz ya da bu memleketin değerlerine sevmesek bile saygı gösterip insan gibi davranacağız.
köpek bile ekmek verdiği eli ısırmıyor ki hayvan bile olamamış insanlar her yeri kaplamaya başladı.
bu memleket ne kadar nankör insan (pardon, insan dedim. yaratık diyecektim) barındırıyor?
bunlara insan muamelesi yapmayınca da ırkçı şovenist oluyoruz.

şu an gidip abd vatandaşı olsam ve birisi a. lincoln veya u. s. grant gibi abd'nin birliğinde önemli insanların heykeline aynı tepkiyi yapsa kardeşim de olsa türk de olsa müslüman da olsa aynı şekilde lanetler tepki koyardım.
tabi ki onlar için de türklüğümü dinimi kültürümü satmış olurdum.
oysa bu durumun dinle kimlik ile alakası yoktur. bir oluşum yapı içine kendi iradeniz ile girdiğinizde veya orada bulunmak yaşamak zorunda olduğunuzda o yapının değerlerini korumanız lazım ki inandığınız değerlere yemin ederek bunu kabul ediyorsunuz. bu durum o yapıya duyduğunuz saygıdan önce insan olarak kendinize saygınız verdiğiniz söze sadakatiniz ahlak ve karakterinizin gereğidir.
bir misafirliğe gittiğinizde veya bir grup içinde olduğunuzda oranın yapısına saygı duymak gibi düşünün. camiye ayakkabı ile girmek sizin özgürlüğünüz veya hakkınız değildir.
camiye girmemek sizin özgürlüğünüz ve hakkınızdır, bunu kullanırsınız.

böyle basit kusulası bir çoğunluk güruh içinde yaşıyoruz. benim liderime sövemezsin ama ben senin liderine söverim ahlaksızlığı.
oysa ya çeketimizi alıp bu lanet memleketden gideceğiz ya da bu memleketin değerlerine sevmesek bile saygı gösterip insan gibi davranacağız.
köpek bile ekmek verdiği eli ısırmıyor ki hayvan bile olamamış insanlar her yeri kaplamaya başladı.