bugün

Senin olmasın dedirtir .

Arap siki yalamaya devam edin.
Ancak ve ancak vatansız allahsız bir cemaat veledinin sözü olabilir.
Bırak atasını, babasını bilmeyenlerin söylemidir.
Atatürk, Türklerin atasi demek değildir atası turk olan demektir.

Mete ne kadar atamız ise, alp arslan ne kadar atamız ise, fatih ne kadar atamiz ise, Abdülhamit ne kadar atamiz ise Atatürk de o kadar atamizdir.
görsel

Görselde bahsi geçen piçlerin sloganıdır.
senin atan olamaz tabi o türklerin atası.
Efendiler,artık Atatürk üzerinden prim yapmayı,siyasete alet etmeyi,üzerinden kazanç sağlamayı bırakıp siyasetin dışında bırakın.
Fetö Mode on..
Türkçe konusan Hümeyni sever araplar açmıştır bu başlığı.
tr'de böyle düşünen bir kitle var ama bu kadar çok gündem olmasının nedeni bir kişi bir şey dedikten hemen sonra binlerce kişi aynı tag'a yazıyor ve gündem oluyor. sonra herkes aynı şeyi savunurken birilerini linç ediyor.
atatürk'ü savunmak için o etiketi kullanıp twit atan mallar yüzünüden sayı bu kadar yüksek.
bizim twitter muhaliflerinin kafası pek çalışmıyor hatta aptallık seviyesindeler.
Söz konusu hastag'a bu tezin anti tezini savunanların çok daha fazla tweet attığına ben eminim.
Kendini bilmezin biri bir hastag açıyor bunun gibi düşünen 100 tane daha hıyar var.

Sonra biz gaza gelip habire bunlara hastag üzerinden yazdıkça tweet sayısı artıp, TT oluyor. Cevap yazmasa kimse silinip gidecek ama işte...
kafayı yormam, sonuna, bakmam ben atan olmam. serdar ortaç'tır o, atatürk olsa duramazsın.
Baban Atatürk amk. işsiz embesiller klavye başında maaş peşinde.
Dedeleri Osmanlı imparatorluğunda ırgat ya da hamamda keseci olan arkadaşların sözü. Bu atalık olayının kan bağıyla alakası yok. Bu gönül meselesi. Sen nasıl ben Osmanlı torunuyum diyorsun aynı öyle işte. Halbuki Osmanlı torunları belli. Normalde Osmanlı imparatorluğu tebaasından katırcı bilmem ne efendinin torunun torunu, Osmanlı torunuyum diyor. Sanki şehzade soyundan gelmiş kauçuk.
soysuz olanların atası olmaz zaten. haklı söylemdir.