bugün

atatürkcüyüm diye geçinenler yani atatürkün sadece adından ve mirasından geçinen atatürkcüler sayesinde meşhur olmayan sözler dir .

bir tanesi şu dur . bakın bakalım atatürk size ne diyor ey atatürkcü geçeninen soysuzlar !

Şayet bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kurtarıcı kendiniz olun.” Mustafa Kemal Atatürk

bu sözden atatürkcülerin ne kadar atatürkcü olmadıklarını anlayabilirsiniz .

60 seneden beri tek bir icraatları olmuş mu acaba ?

iktidar bile olamıyorlar yahu neden ?

milletin tersine gidersen millette seni atatürkün sandıklarına gömer paşam .

2x2=8

milletin sevgisini saygısını güvenini kazanmak nireeee .

atatürkcüler nireeee .

sen atatürkün zeki dir çalışkan dır dediği türk milletine aptal dersen koyun dersen o millet sana atatürkün ne olduğunu ya da ne olmadığını bir güzel öğretir paşam .

anladın mı ey çakma atatürkcü . icraat lazım icraat .

banane senin kim olduğundan icraat lazım millete icraat . atatürkün adını lekelemeyin lan bari .
noldu çakma atatürkcü ? atatürkün şu sözü

Şayet bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kurtarıcı kendiniz olun.” Mustafa Kemal Atatürk

zoruna mı gitti ?

nasıl atatürk cüsün lan sen o zaman .
atatürkcüler bu sözden hiç bahsetmezler mesela değil mi ?

neden ?

acizliklerini sefilliklerini meydana döküyor çünkü .

ben atatürkcülere şimdiden söyleyim sizi atatürk bitirirecek atatürk . sizi atatürkün sandıkları bitirecek hemde .

aha buraya yazdım .
görsel
noldu zoruna mı gitti kardeş .

konuyla ilgili söyleyecek bir şey bulamadın mı yoksa .

tam üstüne bastım değil mi .
atamızın bu sözü hep kulak arkası edilmiştir. bu nedenle de pek bilinmemekle beraber aksini iddia edenler çoğunluktadır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar