bugün

videosunu izleyebildiğimiz bütün konuşmalarında görülen gerçektir.

http://www.youtube.com/watch?v=xeCW9KSCqUU
kağıda bakması onu türkiye'nin ve dünyanın en büyük lideri olduğu gerçeğini değiştirmez. üniversite okumayan insanların örnek alması gereken biri olduğu kesindir.
atamızın bilgi hitap yönünden zayıf olduğunu gösterir. evet...
seksen yıldır kendini savunamadığı halde her tartışmayı onun kazanması ne kadar inginç ve muhteşem öyle değil mi?

ben de hergün tokatlansam ben de sevmezdim.
en azından bilime yararlı kitaplar yazMışdır.millet gibi kağıttan şiir okumamış.
Kendi yazdığı kağıttı.
Kagida bakiyor dedigin adamin kitap yazmisligi da var merak etme. Senin oy verdigin cuhela yanyana alfabeyi yazamaz amk.
yine silinip gideceksinizi ortaya çıkarmıştır.

ulan uçurumun kenarındasınız uçurumun kenarında insanda biraz utanma olur hala artislik taslıyorlar.

ulan partinizi bile teröristlere teslim ettiniz, sabah akşam arkasından konuştugunzu adamı bile o koltuktan edemediniz size mi kaldı birilerini silmek yaşam formları.

üç vakte kadar sadece oy kullanabilen ama sonucu degiştiremeyen birer canlıya dönüşeceksiniz bekleyip ve görün.
her türlü sunuma bir dosya veya yazılı belgeyle gitmek gerekendir lakin bu dosyada konuşma metni yerine tarihler, rakamlar yahut hatırlatıcı notlar yazılır.
ulu ve önder ile.
Önünde yer alan yazıyı okuyamayan değil ! Bir lider düşünün ki onca savaş ve muharebeye rağmen 9 tane kitap yazsın.