bugün

selanikli bir yetimden elit çıkartan kafanızı sikeyim diyeceğim de kafanız yok ki.
büyücü, üfürükçü hoca bozuntularının türkçe kuran çıkınca rezilliklerinin, hiçbir şey bilmediklerinin ortaya çıkmasından dolayıdır. bu asalaklar çocuklarına, torunlarına gerçeği anlatamadıkları için iyi becerdikleri iftira mekanizmalarını çalıştırarak atatürk'ü karalamalarındandır.
bunların içinde okuyarak atatürk'ü anlayanlar ayıkmışlardır. gerisi bildiğin gibi işte.
baslik yanlis. Ataturku sevmeyenler, halk degil o halkin icindeki surekli kandirilmayi adet edinmis bir lidere tapan gafil gruptur. bu da halkin 0,30 una tekabul eder. azinlik cogunlugu temsil etmez.
(bkz: algı operasyonu)

bu mu halk tarafından sevilmeyen?
görsel

o korumasız gezerdi çünkü koruması halkın sevgisiydi.
şimdi çok sevildiği iddia edilen tipler gibi etrafındaki koruma ordusuna rağmen sarılmaya gelen yaka kartlı yandaşına tekme tokat girişmiyordu.
aynen haklısınız arap halkı kendilerini pek sevmez.
ya habibi olmaları.

edit: yallah habeşistan'a.
ben öyle bi halk ne biliyorum ne görüyorum?
Türk halkı atasını sever. En ücra Türk köylerinde büyük adam diye anıldığına defalarca şahit oldum, minnetle anılır. Yozlaşanlar için üzgünüm, diğer unsurlar için bir şey diyemeyeceğim.
(bkz: uludağ sözlük yunan diasporası) ?

best greek headline
Dindar olmadığı halde dine karışması.
olmayan neden. yok böyle bir neden.
zorlamayın.
düşmanca duygulara halkı alet etmeyin.
elin adamı yunanı, ingilizi bu onursuzluğu yapmıyor.
Bin tane korumayla gezen halkın adamlarına? tapanlar mı söylüyor bunu? Birader su kafanızı bana verin azıcıkta ben yasayayim valla bak hayat size güzel. Düşünmek yok kafa yormak yok. Önünüze ne konulursa onu yiyorsunuz.
fazla gerçeklik içermesi. bizim insanımıza yalan olacak, dolan olacak.
halk dediğiniz 3-5 kişi kardeşim...ne halkı....atatürk geniş halk kitleleri tarafından sevilen en önemli türk büyüklerindendir.

siz kendinizi fazla halktan saymayın.
atatürkcüler sağolsun bize çok yardımcı oluyorlar bu konuda . para versek yapmazlardı bu işi hee .

kendilerinden başka kimse sevmeyecek . ne kadar hoş .
zamanında koruması halk olan bir önderin halk tarafından sevilmediğini iddia etmek mallıktır. he gerçi bizim şu yobazlar halktan sayılıyor muydu ?
la yapacağınız algı operasyonuna kaydıram.

la tecavüzcü, donsuz dincileri,

ama ama biz eleştiri yabayoz deyip

hakaretleri arka arakaya diziyorsunuz.

ananıza bacınıza anladığınız şekilde cevap gelince

vaaay biz eleştiri yapıyorduk.

lan it,

boklu götüne bakmadan

aklın sıra alemi eleştirmeye kalkıyon.

ama bütün dünya da sizinle alay ediyor,

dışarıda gazeteci kalmadı diye,

zira recebi kim eleştirse

ertesi gün hapisde.

siz eleştirmekten ne anlıyorsunuz lan donsuz dincileri ?

ben yaparsam olur,

sen yaparsan olmaz.

18 senedir nerede uluslar arası yolsuzluk varsa

içinden donsuz dinci çıkıyor,

yalan dolan hırsızlık rüşvet

vurgun ve tecavüzle özdeşleşip,

g@tü sıkıştı mı ? eleştiri yapıyormuş.

yok efendim, halk atatürk ü sevmiyormuş

birileri geldi biz halkız

sen de git açıklama yap mı dedi ?

halkın arasına karışmaya korktuğu için

yüzlerce, binlerce korumayla dolaşan mı

halkın sevdiği ?

tanım : bu iddiaları yapanlar kılıç artığı

ermeni ve rum torunları ve sözümona dini

idare, halifelik falan kurmaya kalkanlar.

kuramazsınız kuramayacaksınız.

bakmışsınız kendiniz dine uyamayacaksınız

dini kendinize uydurmuşsunuz.

sizin dinciliğinizi dünya da kabul eden var mı da

sen dinci idare kuracan.

2 gün sonra birbirinizi düdüklersiniz ya la siz.

tevellüdünüzü biliriz la sizin, gidinin hokkabazları.

o ne s*k antenidir camaatını biz mi kurduk ?

zamanın da laf söyletmiyordunuz

ne zaman menfaatlar çakıştı

birbirinizi dübürden zorlamaya başladınız.

evvelinizi de biliriz ahirinizi de

hokkabaz oğlu hokkabazları.
Deveye diken, insana s*ken yaraşır
Yunan dölü ve arap kırmaları sevmez. Doğrudur.
simdi hangi halk tarafindan sevilmedigine bakmak lazim. vatansever türkler tarafindan oldukca sevilir ve saygi duyulur. ötesi karisik biraz.
Sobada makarna yakıp akşam yemeğinde kömür yemekten ötürü olabilir. Tabii bu kesimi hepimiz biliyoruz.
Halka tepeden bakması, onların nasıl yaşayıp nasıl giyineceklerine, ibadetlerini nasıl yapacaklarını, hangi dili konuşacaklarına kendi karar verip halka bunu dayatması olabilir. Uygulamanın tamamen doğru ve halk yararına olduğunu düşünsek bile dayatma, zorlama olmuyor be.
Halk dediğin bir avuç yobaz sürüsü sayın satılmış klavye. Lafın gelişi sayın yani, kendini adam sanmayasın. Halkın atasına sahip çıkışı ona verdiği soyaddan bellidir. Türkün atasına uzattığınız dilinizi eşek arısı kolonisi soksun.
Çankırı Aksaray karaman Maraş bayburt Gümüşhane Yozgat Erzurum urfa gibi akp nin yüksek oy aldığı yerlerde sevilmez eminim ha birde Elazığ Malatya kayseri Kütahya var dı pardon.
islamcılar ve erdoğancılar sevmez. laikliğe karşı olan ve islami kuralların tek kural olduğunu düşünen insanlar ondan nefret eder.
güncel Önemli Başlıklar