bugün

atatürk'e burjuva paşası diyen solcudur. ayrıca katıksız bir ikiyüzlü şerefsizdir Çünkü diline doladığı atatürk'ü savunuyor havalarına girer ortamına göre.
sevmesi veyahut sevmemesi mesele değildir.. bu ülkeye ve insanlarına yaptığı onca şeylerden sonra sadece saygı duyması yeterlidir zaten..

zaten bizim sorunumuz bu. sevgiden ziyade saygı duysak insanlara her şey daha sağlıklı olacak..
solculuğu, bu açıdan atatürkçülerden daha iyi anlayandır.
solculuk kılıfına girmiş kürt faşistidir. tıpkı liberalim diyip dinci olanlar gibidir bunlar da.
atatürk'ü sevmemek insanın tabiatındandır, onun için isabet etmiş solcudur...
bende solcuyum ve sevmiyorum aynı zamanda koministim de...
Zaten adam akıllı hiç Bir komünist atatürk ü sevmez atatürk türkçüdür

Onlar kürtleri sever türkiye düşmanları işte.
Devrimcidir. Devrimciler kapitalist sistemi ve kurucularını beğenmezler.
Solcu değildir babacım , özentidir .
Ya da gerçekten kafası karışıktır , yazık lan . Dalga geçmeyin .
Dostum sen solcu demişsin ama bu bildiğin Kürtçü.
Gerçek solcudur. bir kimse hem sol görüşe sahip olup hem de Atatürkçü olduğunu iddia ediyorsa burada bir sıkıntı var demektir. Naziler ne kadar sosyalistse solcu olduğunu iddia eden Kemalistlerde ancak o kadar sosyalist olabilirler.
görsel
Doğrusunu yapan solcudur. Solculuğu iyi anlamıştır. Hem atatürkçü, hem de solcu olunamaz. Cihangir s*lcularının atatürk'ü sevmesine ihtiyacımız yoktur zaten. Yeter ki sürekli olarak kendi taraflarına çekip durmasınlar paşamızı.

Sevmemelerine örnekler,
(bkz: ibrahim kaypakkaya nın kemalizm tezi)
(bkz: ahmet altan)
(bkz: ey türk faşisti)
Bir Kürt ve solcu olarak Atatürk'le derdim yok ama her lafında Atatürkçü ve özellikle ulusalcı olduğunu söyleyen gizli siyasal islamcılardan tiksinirim Arkadaş. Dinciler harici kimsenin Atatürk'le sorunu yoktur.
ibraahim kaypakkaya.
komünisttir.
pkklıdır.
görsel
ibrahim Kaypakkayanin tezlerini savunur.tikko veya mlkplidir.
vay amına koyayım. ulusalcılar gizli siyasal islamcılarmış. kafaya gel.

muhtemelen kürt ırkçısıdır. ortamlarda kominizm kasıp geceleri "şanlı kürt tarihi" temalı videolar izliyordur.