1. 1.
  memleketi ingilize sattığınız için olabilir mi sayın zeka yoksunu?
  25 -5 ... borulce
 2. 2.
  hatırladığım kadarıyla atatürk oraya kurtuluş savaşını başlatsın diye değil, türk direnişini bastırsın diye gönderilmişti. Ama bilindiği gibi dedikleri şeyi yapmadı. Bu gizli bir bilgi değil ki zaten.
  15 -2 ... has kemalist
 3. 3.
  %33'ü italyanların olan 3. köprüyle gurur duyan yazar beyanı. Hadi o zamanlar götlek abdulhamit tüm ülkeyi ingilizlere savaşı kaybettiğimiz için verdide. Bugün kendi irademizle vermişiz buna tepki göstermeyin ülkeyi "KURTARAN" adamın ingilizlerden aldığı pasaporta çene yorun. Kim ne derse desin götünüzü kemalistler topluyor. Bunu hedef 2023 diyen erdoğanın 2023'ü görmeden ülkeyi batırdığında da görmek muhtemel.
  5 -1 ... zosma
 4. 4.
  padişahların adam olsaydı da askerini kendi ülkesi içinde bi yere yollarken izin almak zorunda bırakmasaydı.
  4 -1 ... adrian monk
 5. 5.
  osmanlıya tapınan yobaz beyinsizlerinin pek hoşuna giden insandır.

  eee doğruysa ne olacak?
  atatürk oraya osmanlıların yediği haltları düzeltmeye gitti, bir atatürk düşmanı yobaz olarak bundan kendine pay mı çıkartıyorsun?

  kendi pisliklerini de böyle sergilerler.

  kafaları bu kadar çünkü.
  6 -1 ... antik sarapci
 6. 6.
  kaynak göster denildiğinde wordpress belgesi atan diriliş ertuğrul izleyicisi kappa.
  4 -2 ... marvolo riddle 3
 7. 7.
  memleketi o noktaya getirenin osmanlı padişahı ve hanedanı olduğunu bilmeden, ülkeyi o rezil durumdan kurtaran büyük önder'e dil uzatan cahil tespitidir.

  okumayı sevseniz, okuyun öğrenin diyeceğim ama çoluğa çocuğa hallenip, eliniz sikinizde gezmekten vakit kalmıyor kitap okumaya.
  4 ... petrauskas
 8. 8.
  Sen de bu başlığı açabilmek için hocana kendini mi badelettin?
  2 ... geceninsabahi
 9. 9.
  kardeş magara soguk muydu? bu bilinmeyen bir sey degil ki. senin hazreti padisahın memleketi ingilizlere peskes çekmişti hatırladın mı? o yuzden olmasın sakın o? ha bu arada comarkopter nasıl ucuyor musunuz boyle yardıra yardıra?
  4 ... abaninaltindakisopa
 10. 10.
  atası memleketi ingilizlere-fransızlara peşkeş çekip, keşke yunan galip gelseydi diyenlerin torunlarının sorgulamasına bakın hele.

  fikri var aklı yok.
  2 ... lagavulinvebazlama