bugün

Kumandanın kanal değiştirmeyi algılaması gibi. O silahı o kirmızı delige tutup vursan direk hepsi olür.
bakın beyler açık ve net konuşuyorum bu soruyu kimse ciddi ciddi cevaplamasın.

ben ufkumun açılmasına hazır değilim.

perşembe gecesi gelmişim sikik sikik, biramı içip filmimi atmışım, maçı bekliyorum, yani naifçe felekten bir gece çalıyorum, adamın biri hayatım boyunca aklıma gelmeyen bir soruyu başlık yapıyor. aklım şaşıyor.

bir diğer adam da gelip beyazlı karalı, fotoselli pikselli açıklama yapıyor.

abi açmayın ufkumuzu, kafamızı karıştırmayın. olm valla billa dehşete düşüyorum lan! karıncayı bile incitmeyen ben yaşar usta sikerim bak bu sözlüğü. troll olurum, babafingomun fotoğrafını paylaşıp modlara söverim.

küçük dünyamla oynatmam lan!!!!
Keşke ördeği vuramayınca sırıtan köpeği vurabilseydik be sözlük... bir nesil sinir hastası oldu o it yüzünden.
aydınlanma yaşadım.
bir zamanların çocuklarını düşünmeye iten önemli sorulardan biri. o tabanca o ördeği nasıl oluyor da vuruyor ki diyor çocuk. ışın mı çıkıyor içinden diyor, görünmez kurşun mu acaba diyor. böyle böyle, zamanla beyni gelişiyor ve ördek atari tabanca üçlüsü ona problemleri sorgulama, kavrama ve çözme yetisi kazandırıyor.
hakkat ateriden çıkan bi ok ne bileyim saçma falan da yok nasıl anlıyor yani.
hadi bizi kandırıp rasgele vurulma gmsteryor desek o da değil cünkü iyi nisan almayınca vurmuyordu.
oyun kolundaki tuş sayesinde olabilir mi? hani o tuşa basıyorsun ya ateş ederken.
tapanca vardı. kol yoktu tabi.
iyi nişan almazsan vurmuyordu meselesine dikkat çekerim.
O tabancadan huylanip balona nişan aldık ve patladı, biz hohohiaga şeklinde gülüp "balonu bile patlattı gerçek silah" diye zıvanadan çıkmıştık.
ekran kararmasına hiç denk gelmemek.
bildigin ördek geciyordu vak vak yapıp bi de cok umursamazdı.
--spoiler--
https://www.haberler.com/...lm%C4%B1%C5%9F%20oluyordu.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar