bugün

görüldüğü üzere atamızın evlilikten yana şansı yaver gitmemiştir.
(bkz: ya ver ya terk et)
zaten atamızın bir evliliğinin yaveri yüzünden bozuldu meselesi kalmıştı, onu da aydınlattık mı iş tamam oluyor, o zaman gelşn mutlu ve müreffeh türkiye...
(bkz: vedat uşaklıgil)
mustafa kemal'in eşrafından bir kadının yazdığı kitapta bulunan iddialardan biridir. aynı sansürlü kitapta çok farklı meseleler de vardır. kısmet olur da şu koruma kanunu kalkar ve belgeler açığa çıkarsa hepimiz ne doğru ne yanlış farkına varır. gerçi o öyle yaptıysa ben de öyleyim diyenler de çıkacaktır. tabi ''biz daha ölmedik, o kadar da ölmedik'' diyenler de olacaktır elbet.
magazin kokan boş iddiadır.
ohaaa denilecek iddiaadır.
tarihi gerçekliğini sunacak belgeler vardır , ama saklanıyordur diye düşündürten iddaa.
yıl olmuş 2015 bizim uğraştığımız işlere bakın.
'' hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir. '' diye sözü olan adamın hakkında ne konuşuyoruz.
bizler her zaman liderlerimizi dinsiz, faşist, komünist, deli diye anarken elin avrupalısı liderlerininin yaptıklarını düşünüp üzerin de uğraşıyor.

peki ya bizler?

böyle giderse hep özürlü kalacağız.
atatürk düşmanlığını barındıran habis kalplerin bu aralar konuştukları yeni hede.
(bkz: yohammına)
Meydan boş nasıl olsa.atan atana.delili olmayan bir şeyi Söylemek kolay.aslında en büyük suçu Atatürkçü olmayıp onun üzerinden prim yapanlara yüklemek Lazım.söylemekle,şaşşakçılıkla Atatürkçü olunmuyor.latife Hanım'ın hayatıyla ilgili kitap okumuştum.ilgisizlikten yakındığını belirtiyordu.bir de Atatürk e birilerinin yanında bağırıp,çağırdığını.zor bir hayatı olan bir insan.her kadının kaldırabileceğini bir şey OLDUĞUNU sanmıyorum.
Malum yaver halit ziya uşaklıgil'in oğlu vedat uşaklıgil olup latife hanımın kuzenidir, evvelinde çok samimi olan kuzenlerin daha sonra asla görüşmedikleri rivayet olunur. Gereksiz bir detaydır.
latife hanıma daha dogrusu bir kadına çirkef diyecek kadar şerefsiz haysiyetsiz insanları ortaya çıkarmış durumdur.

ulan nasıl bir beyin yıkamadır yav, başlıgı açana hatta muhalif müslümanlara küfür edilse anlarım lagım fareleri derim ama adamlar gidip latife hanıma bir kadına çirkef diyrolar. ulan orospu çocugu gözünle mi gördün yaşananları da latifeyi suçluyorsun.