bugün

herkese dil uzatmayı matah bir şey sanan i. melih'e verilmiş tarihi ayar.

görsel
iyi oturtulmuş ayardır.
(bkz: photoshop)
buna inanan beyin noksanı insanların olduğunu bize gösterendir.
ayarın atasıdır efendim saygıyla eğiliyorum ayar veren şahsiyetin önünde.
illa bi ana bacı karıştırılacak yani.. zerre sevmem gökçek denen adamı ama ne alaka yani anandan mı öğrendin demek? bir de bunun zekayla ne alakası var. o da çıkıp "hayır senin anan sölemişti" dese ne oluyor ayar ayar üstüne mi biniyor?
cidden bu sosyal medya denilen mevhum, salak kalabalığından öte değil.
adam orda sikten mevzulardan bahsetmiş, birileri de hemen çıkıyor bu sözün önünde saygı ile eğiliyorum.. öle içinde her sik mevzusu geçen konuda saygı eğilme bence...

anlamsızca takdir edilen bir tweet'tir.
AGZINA ALDIGINDA OGREnMISTIR.
7 saniye ve 3 dakika ?? buna inanmak kazmalıktır.
(bkz: paint terk)
ibretlik photoshopta geçen söz.

(bkz: bir kemalist eğlencesi olarak photoshop)

https://twitter.com/06melihgokcek
düpedüz fotoşoptur. buna inanan gerizekalı, beyinsiz, öküz, ahmak daha fazla devam edemicim neyse ondan insan var bu ülkede. aziz nesin boşuna dememiş türklerin %60 ı aptaldır diye.
bari fotoşop yapıyorsunuz biraz inandırıcı olsunda çevre sağlayın yahu bu nedir 3 saniye 7 dakika.
(bkz: fake)
Dünyanın en gereksiz adamı, dünyanın en gereksiz muhabbeti ve seviyesiz bir atatürkçü'yü bir araya getirmiş başlık.

Konuyla alakasız olarak, anayla bacıyla kimseye ayar verilmez. verecek cevabı olmayan zavallı ve ahlaksız insan yapar bunu. En tiksinç muhabbettir bu.
gerçek olsa yılın ayarı olacaktı.
bu kadarına asla cesaret edemez gerçek değildir sanıyorum.
Photoshop olsun olmasin cift tarafli igrenc olan durum. O Adam bunu yazdiysa,ulke bu cesaretl verecek haldeyse igrenç. Cevabi yazanin Ata min o adamin annesini becerecek seviyede oldugunu belirtmesi daha da igrenc. Ama daha kotusu burdaki yazarlarin oo iyi laf etmis demeleri.
güncel Önemli Başlıklar