bugün

yeni bir palyaço doğuyor.
Yeterli ücret karşılığında babamız, peygamberimiz, allahımız olarak nickini değiştirebilecek yazarlardandır.
ne oldu kendisi reis diyorduk şimdi ise ata mu oldu, sinirmden güldürmeyin, ondan sadece halkı secmis bir çumhurbaşkanı, benim atam mustafa kemal atatürk.
tanıtımındaki "mütevazi kişiliği" ifadesini görünce bende film koptu....
eksi 5981 karma puanlı
döt kılının,arka plakası.
insan bunları görünce troll olması lazım, ciddi olamazlar diyor fakat gerçek olduğunu öğrenince hayret edemeden duramıyor.
Guldurmeli baslik.

Recep tayyip ve ata kavrami sabah sabah alemsin.
Sözlükte gürcüler artıyor.
zaytung başlığı.
makarnayla gelen beylik kömür atesiyle yok olup gidermis.
1954 doğumlu ata mı olur arkadaşlar? mal mısınız?
https://www.youtube.com/watch?v=4lnaldrNDCU
yaş gereği atan degil de baban olabilir belki. annene sor bi bakalım.
buraya yazmak istediğim ama yazamadığım şeyler var. okuyorum cezaevine gitmek istemiyorum ama bence siz beni anladınız. hiç haksız çıkarmıyorsunuz bizi. karım feda olsum diyen dallamalar vardı ya hani.
https://www.youtube.com/watch?v=Dg3a782dOcs
üstün zeka falan diyor yoksa hazreti bilal olmasın?
Komik olduğunu sanan bir troll daha...hayır bir taneniz komik olsa mutlu olacağız, yemin ederim bak her entryisini açık oylayacağım.

hiç olmazsa gülüp eğleneceğiz; şimdiki haliyle tek yaptığınız şey server'da yer kaplamak ve bizlere "ne saçmalık okudum ben şimdi" dedirtmeyi başarmak.
%100 Rizeli olan yazar. Amına koduğumun Ortodoks Yunan dönmesi Rizelileri. Ülkedeki en koyu, radikal islamcılarında da; vergi ödememek için Müslüman olan, bu Pontus Dönmesi piçlerin olması ne kadar ironik.
ibrahim, babası Âzer'e demişti ki: "sen putları tanrı mı ediniyorsun? Doğrusu ben seni ve kavmini açık bir sapıklık içinde görüyorum".
Cihan at siker, atar.
atanı da al git.
Ya ciddi aptal, yada ciddi trol, hala tam karar veremedim... Hele hele doların artışı ile ilgili yorumları tam efsane, oku oku gül...
Yakında domuz ve eşek etlerini şapur şupur yutacak yazar.

Bakalım günah mıymış hahaha ?
ileri görüşlü, entelektüel, aydın bir yazardır.
atan kadar çapın var.
recebin çapı belli...