bugün

atiko'ya cevap hakkı doğuran bir tehdit sözü.

(edit : başlık başıma kalmış.)
ekşinin üst makamlarında akrabası olan yazar.o kadar adamın önüne ışık hızıyla geçişi başka türlü açıklanamaz.
ancak girilen entrylere göre sağlam yazarmış.
atakan olmadığım içinde mutlu etmiş yazardır
kanzuk yada ssg ile akrabalığı olan yazar.
ekşi sözlükte de her sözlükte olduğu gibi adalet kavramının sikildiğini ortaya koymuş yazar. 60 bin çaylak arasından 1 gün içerisinde nasıl çıkıpta yazar oldu acaba.

dipnot: aktif olmak için 1.5 yıl beklemiş olmak çok koyuyor arkadaş bunları görünce.
65.000 kişi tarafından kendisine ve ebeveynlerine edilen küfürlerden yalnızca biridir. buarada kızan arkadaşları anlamıyorum çok mu önemli lan bu ekşi sözlük?
orda dile getiremesek de burada dile getirebileceğimiz çirkefliklerimizin olacağı başlık.

misal: amına koyduğuma bak ya la sen hele. düzgün bişi yazsa sikimde olmaz da gavat amk. ben ki 2008 de aktif olmuş adamım. ama ben bile 1 sene bekledim lan. ayıptır günahtır ya.
Ekşinin Uludağ'a özendiğini gösteren yazar. Ama daha yemeleri gereken bir fırın ekmek var. Bizimkiler artık bir saatte yazar oluyor, bir hafta bir gün ne ki.*
"doğa iyi olanları değil, güçlü olanları sever."
nicki sadece bana mı komik geliyor. meselesini torpilini geçtim entry-nick uyumunda tavan yapmıştır. yalakası da haylicedir.
(bkz: ekşi sözlük te torpil skandalı)
bütün sıra bekleyen malları düdüklemiş ve yazar olmş elemandır. lan mallar neyin sırasını bekliyosunuz bu kadar mı cidiye aldınız bu sözlük işini.
Eski dinci troll dengizik mi ne sikimse, o herifin yeni niki.

Ömrü, hayatı sözlük olan looserlardan biri. Doğal olarak sözlükte yöneticilerden tanıdığı olabilir. 60 bin adamın önüne geçmesi bundandır.

Artık sırtı yere gelmez.
mvpatakan adlı yazarı sikecek olan ekşi yazarı.
ssg nin fake hesabıdır.
adam referans ile geldim demiş.

aslında mantıklı. sözlük içinde aktif ve eski bir hesaba sahip, format hakkında bilgi sahibi yazarlar tarafından moderasyona bi malumat verilmişse, olması mantıklı.

e ben de söylüyorum bazen, yazılarını sevdiğim, diğer sözlüklerde yazan arkadaşları bu tarafa getirtip buralarda yazmasını isteyince bdv den yazıyorum, "hacu diyorum şöyle biri var, bi bakar mısınız?"

gerçi burada moderasyona söylemesen de 2 saat içinde yazar oluyosun, orası ayrı * ama olsun, gene de bazen es geçtikleri zaman biraz daha işlemleri hızlandırıyorlar. ha biz çok mu formata hakimiz? çok mu bu konularda bilgiliyiz? orası tartışılır ama başka bir sözlükten iyi yazdığını, en azından sana göre sözlük adabını bildiğini düşündüğün biri için moderasyona bilgi vermek, 10 adet salak entry girip yazar olmasını beklemekten kat kat iyidir.
çok şükür henüz troll olmadı referans olarak bilgi verdiğimiz yazarlar.

bence dediğim gibi 10 adet entry girip, yazarlığı onaylandıktan sonra götü başı oynayan troll lerden daha zararsızdırlar...
şerif faysal yıldırım'dan başkası değildir ki kendisi aylardır mvpatakanın peşinde olduğunu ve onu sözlükten uçurtmak için elinden geleni yapacağını söylüyordu.ayrıca kendisi ilk defa sözlüğe yazar olan biri de değil, ekşideki ezoların niye ağladığını anlamak güç.

https://twitter.com/SFaysalYildirim
Bomba gibi bir nicke sahip eksi yazari. Kurguya bakarmisiniz? Dikkat cekici akilda kalici.
Arslanim.
bir kaç gündür ekşi sözlükte baya gündem olan ekşi yazarı. yahu her şeyi geçtim burda sayıp sövüyorlar 1.5 yıldır bekliyorum amk bir yıldır bekliyorum diye o kadar beklemeye değiyor mu gerçekten bu ekşi yazarlığı? değmez lan değmez olm o kadar beklemeye değmez lan altı üstü bir sözlük abartmayın şunu.
ne zaman görsem kahkaha attıran bazen görmeme gerek kalmadan aklıma gelen yine kahkaha attıran nick .
(bkz: Şimdi atakan düşünsün)
kendisi şimdilerde özlemle andığımız büyük türkçü düşünür şerif faysal yıldırım'ın ta kendisidir.
tehdit cümlesidir.
ilkokul müsameresi bitip perde indiğinde rol yapan arkadaşını kıskanan bir ufaklığın sarf edeceği cümlelerdendir.
overrated bir nick.
necati'den alıntı bir nick bence.

necati nerelerde harbi ?